Wrocław
Konrad Jankowski
Team Leader, Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
530 808 471
OPINIE (27)
OFERTY DORADCY
Specjalizuję się w dzielnicach:
Wrocław
Gądów-Popowice Południowe
Wrocław
Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec
Wrocław
Karłowice-Różanka
Wrocław
Kuźniki
Wrocław
Leśnica
Wrocław
Lipa Piotrowska
Wrocław
Maślice
Wrocław
Nowy Dwór
Wrocław
Osobowice-Rędzin
Wrocław
Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne
Wrocław
Pracze Odrzańskie
Wrocław
Świniary
Wrocław
Żerniki

Property advisor we Wrocławiu
Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i ponad dwuletnie doświadczenie w branży. Jest osobą pewną siebie, asertywną i komunikatywną. Nie widzi przeszkód w rozwiązywaniu problemów. Pomaga mu w tym skoncentrowanie umysłu na tym, czego pragnie.

Pobierz moją wizytówkę

Oferty:

Nowa oferta
Wrocław, Maślice, Maślicka
39.10 m²
2 Pokoje
429 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Wrocław, Różanka, Serbska
102.60 m²
4 Pokoje
672 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Wrocław, Jagodno, Beaty Artemskiej
72.94 m²
3 Pokoje
765 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Wrocław, Krzyki, Powstańców Śląskich
61.48 m²
3 Pokoje
580 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Wrocław, Ołbin, ks. Konstantego Damrota
69.39 m²
3 Pokoje
625 000
Zobacz więcej
Zobacz Wszystkie

REKOMENDACJE

AUTOR/KA OPINII
Anna M.
5/5
16/01/2023

Decyzja zlecenia sprzedaży mieszkania Panu Konradowi Jankowskiemu była strzałem w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm i całkowite zangażowani Pana Konrada ,przejecie wszelkich obowiązków związanych ze sprzedażą,cerpliwosc w negocjacjach. Bardzo dziękuję i polecam z całym sercem.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Paweł i Monika P.
5/5
08/02/2023

Dziękujemy firmie Tekton Capital, że w swoich szeregach ma takiego profesjonalistę jak pan Konrad Jankowski a my mieliśmy przyjemność na pana Konrada trafić. Kupiliśmy mieszkanie we Wrocławiu za satysfakcjonującą nas cenę w krótkim terminie i to na kredyt. Dyspozycyjność o każdej porze, szybkość działania, pomoc i doradztwo na wysokim poziomie. Co jeszcze możemy powiedzieć, po prostu wystawiamy panu Konradowi bardzo pozytywną opinię. POLECAMY !!!

Pozdrawiamy Paweł i Monika Pinczewscy

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Agnieszka G.
5/5
07/02/2023

Mieliśmy okazję współpracy z Panem Konradem Jankowskim.Doradca na odpowiednim stanowisku, pełna kultura ,uczciwość, profesjonalizm a w tym duże zaangażowanie, pomógł nam w bardzo ważnym przedsięwzięciu, sprzedaży mieszkania.Udało się z jego pomocą osiągnąć cel szybko i profesjonalnie te cechy które wyróżniają Pana Konrada zawsze dostępny i pomocny .Bardzo polecamy

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Paweł K.
5/5
16/08/2022

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Konrada Jankowskiego jako pośrednika przy zakupie nieruchomości. Całość od samego początku aż do finalizacji prowadzona w sposób bardzo rzeczowy, rzetelny i przejrzysty dla obu stron. Co istotne przy tego typu transakcjach Pan Konrad był zawsze dyspozycyjny i potrafił w szybki sposób zdobyć wszelkie niezbędne informacje. Jeszcze raz polecam!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Ewelina
5/5
28/06/2022

Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam współpracę w firmą Tekton Capital a zwłaszcza z Panem Konradem, który perfekcyjnie i w ciągu niespełna miesiąca przeprowadził proces sprzedaży mojego mieszkania. Zero stresu czy jakichkolwiek komplikacji. Dodatkowo Pan Konrad wykazuje niezwykłą umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów z Klientem. Serdecznie dziękuję 🙂

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kamilla H.
5/5
06/05/2022

Jak zawsze bardzo profesjonalna i mila obsługa przez Pana Konrada Jankowskiego! Polecam wszystkim, którzy nie tylko szukają pośrednika, ale przede wszystkim dobrego partnera, który wspiera i doradza na bardzo wysokim poziomie! Nie mieszkam w kraju i w 100% mogłam się zdać na Pana Jankowskiego. Jest nie tylko profesjonalny, ale również ma moje pełne zaufanie! Jeszcze raz dziękuję!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kasia W.
5/5
25/04/2022

Współpracowaliśmy z Panem Konradem Jankowskim. Ogromny profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim skuteczność. Pan Konrad w niecały tydzień (!) doprowadził do skutecznej sprzedaży mieszkania, zorganizował wszystkie formalności i zadbał o sprawny i bezpieczny przebieg transakcji. Z czystym sumieniem serdecznie polecam i dziękuję za tak sprawne ogarnięcie sprawy.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Marcin U.
5/5
28/03/2022

Bardzo profesjonalna obsługa, transakcja przebiegła bezproblemowo. Obsługa Pana Konrad Jankowskigo na najwyższym poziomie. Jako klient biura Tekton mogę z czystym sumieniem polecić ich usługi.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kera E.
5/5
10/03/2022
Polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim z firmy Tekton Capital.
Pan Konrad okazał się profesjonalistą oraz perfekcjonistą. Poświęca wystarczającą ilość czasu, żeby trafnie odczytać oczekiwania klienta, przeanalizować je, doradzić i działać. A przy tym jeszcze wspierać, motywować i wychodzić z inicjatywą. Jest w stałym kontakcie, co świadczy o Jego zaangażowaniu i daje poczucie bezpieczeństwa w tym ważnym dla mnie przedsięwzięciu. Młody, zdolny człowiek, o wysokiej kulturze osobistej, który pasję realizuje poprzez pracę. Bardzo dziękuję Panie Konradzie.
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Robert
5/5
01/12/2021

Szybka i profesjonalna obsługa, pomoc w każdej sytuacji, szybkie reakcje na pytania i problemy.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Aleksander M.
5/5
01/12/2021
Serdecznie polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim. Pełen profesjonalizm – przygotował ofertę i przeprowadził sprzedaż w taki sposób, że ja niewiele musiałem robić. I co jeszcze ważniejsze – sprzedałem mieszkanie szybko i w cenie, która mnie w pełni satysfakcjonuje.
Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Bogusław Sz.
5/5
20/11/2021
Z czystym sumieniem i obiektywizmem rekomenduję współpracę z Panem Konradem Jankowskim z firmy Tekton Capital Wrocław. Pan Konrad niezwykle angażuje się w swoją pracę. Zawsze znajduje czas, by wyjaśniać wszystkie wątpliwości i zaproponować nowe rozwiązania. Bardzo dynamiczny, kreatywny i empatyczny człowiek ze strategicznym i profesjonalnym podejściem do zleconych zadań.
Bardzo dziękuję i serdecznie polecam współpracę z tą agencją nieruchomości i z Panem Konradem!!!
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Mateusz K.
5/5
17/11/2021

Polecam osobę Konrada Jankowskiego z firmy Tekton Property. Pan Konrad brał udział w procesie zakupu mieszkania jako agent nieruchomości. Zaangażowany i bardzo pomocny, zawsze udzielał odpowiedzi na zadane pytania Elastyczny i stale dostępny dla klienta. Pan Konrad w moim przypadku pracował z ramienia sprzedającego nieruchomość, jednak czułem wsparcie i chęć pomocy na każdym kroku procesu zakupu mieszkania. Niewątpliwie ułatwił sprawę dzięki nastawieniu i profesjonalizmowi.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Dorota W.
5/5
04/08/2021

Polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim z firmy Tekton Capital. Pan Konrad okazał się profesjonalistą na każdej płaszczyźnie swojej działalności. Potrafi poświęcić wystarczającą ilość czasu, żeby trafnie odczytać oczekiwania klienta, przeanalizować je, doradzić i działać. A przy tym jeszcze wspierać, motywować i wychodzić z inicjatywą. Jest w stałym kontakcie, co świadczy o Jego zaangażowaniu i daje komfortowe poczucie bezpieczeństwa w tym ważnym dla nas przedsięwzięciu. Młody, zdolny człowiek, o wysokiej kulturze osobistej, który pasję realizuje poprzez pracę. Bardzo dziękuję Panie Konradzie.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Paweł P.
5/5
08/08/2021

Polecam. Pół roku szukałem mieszkania, miałem kontakt z ponad 30 pośrednikami i z większością nie chcę mieć ponownie kontaktu. Jednak Pan Konrad Jankowski z Tekton należał do dwóch pośredników których wspominam bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy i zakupu. Gdy następnym razem będę szukał nieruchomości zacznę od przejrzenia ich oferty.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Michał M.
5/5
27/07/2021

Dziękuję firmie i szczególnie Panu Konradowi za profesjonalną obsługę, skuteczną sprzedaż mojej nieruchomości i szybkie znalezienie mieszkania, które mi odpowiada. Polecam.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Wojciech G.
5/5
14/07/2021

Pan Konrad Jankowski podziałał i efekt jest. Polecam!
Wojciech G

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Przemysław K.
5/5
23/06/2021

Polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim. Profesjonalista z krwi i kości, zna się na tym co robi, widać, że praca którą wykonuje jest jego pasją. Stały kontakt telefoniczny i mailowy na każdym etapie współpracy, a to jest bardzo ważne 🙂

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Jan K.
5/5
21/06/2021

Polecam firmę TEKTON w szczególności klientom, którzy nie posiadają doświadczenia w zakupie nieruchomości i decydując się na ten krok mają mnóstwo pytań i wątpliwości. Reprezentujący ją Pan Konrad to osoba pełna profesjonalizmu i zaangażowania, czuwająca nad przebiegiem transakcji i na każdym jej etapie udzielająca merytorycznych informacji więc jeśli dla kogoś podczas zakupu ważne jest bezpieczeństwo i profesjonalizm to gorąco polecam firmę TEKTON, a w szczególności współpracę z Panem Konradem 🙂

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kasia N.
5/5
02/06/2021

Z całego serca polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim który pośredniczył w sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Miły i stały bezproblemowy kontakt. Wszystko na czas i na korzyść klienta. Dziękuję.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Bartosz G
5/5
24/05/2021

Wszystko na najwyższym poziomie – kontakt, podejście, zaznajomienie z tematem. Pan Konrad wykazał się niesamowitym profesjonalizmem od początku do końca naszej współpracy. Myślę, że obie strony transakcji nadzorowanej przez Pana Konrada czuły tak samo duże wsparcie. Polecam z czystym sumieniem.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Małgorzata N-K
5/5
16/05/2021

Polecam współpracę z Panem Konradem. Profesjonalnie i skutecznie przeprowadził transakcję sprzedaży. Był bardzo zaangażowany. Zadbał o to aby sprzedający i kupujący czuli się komfortowo. Bardzo dziękuję za tę współpracę.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kamil Er
5/5

Polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobre podejście do klienta i przygotowanie do przestawienia oferty nieruchomości.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Leszek W.
5/5
06/05/2021

Polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim. Jest to osoba konkretna oraz profesjonalna w tym co robi. Dzięki dużemu zaangażowaniu oraz doświadczeniu udało mi się sprzedać mieszkanie.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kamilla H.
5/5
01/02/2021

Współpraca z Konradem Jankowskim jest godna polecenia. Bardzo zaangażowany, sympatyczny i bardzo profesjonalny we wszystkich aspektach pracy. Nie pierwszy raz wynajmuję mieszkanie, ale odkąd poznałam Pana Konrada, już nie muszę szukać innych pośredników. Polecam wszystkim, którzy lubią konkretnych, szczerych i zaangażowanych ludzi do współpracy i pośrednictwa.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Mateusz B.
5/5
15/04/2021

Profesjonalne podejście do klienta. Nieoceniona pomoc Pana Szymona Ornatowskiego i Konrada Jankowskiego przy sprzedaży domu i kupnie mieszkania. Gorąco polecam!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kamilla H.
5/5
01/03/2021

Współpraca z Konrad Jankowski jest godna polecenia. Bardzo zaangażowany, sympatyczny i bardzo profesjonalny we wszystkich aspektach pracy. Nie pierwszy raz wynajmuje mieszkanie, ale odkąd poznałam Pana Konrada, już nie muszę szukać innych pośredników. Polecam wszystkim, którzy lubią konkretnych, szczerych i zaangażowanych ludzi do współpracy i pośrednictwa.

Zobacz więcej