Kariera

Podejmując współpracę z nowymi agentami, oprócz wiedzy cenimy umiejętności interpersonalne. Nieocenioną cechą jest zdolność empatii i wyczucie potrzeb klienta. Bogata oferta szkoleń, w tym wdrożeniowych i przygotowujących,  ciągłe doskonalenie kompetencji sprzedażowych i komunikacyjnych, pozwala nam na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu świadczonych usług. Troszczymy się o siebie nawzajem, dzielimy się doświadczeniami, także wspólnie rozwiązujemy nurtujące nas problemy i zagadnienia. Przyjazna i koleżeńska atmosfera sprzyja efektywnej pracy, pozwala na rozwój indywidualny, co w konsekwencji przekłada się na jakość relacji z klientami.

Property Advisor

Rynek nieruchomości jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy są uczestnikami tegoż rynku. Aktualnie rekrutujemy doświadczonych agentów na stanowisko Property Advisora w naszych oddziałach w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach.
Zobacz Szczegóły

Junior Property Advisor

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Junior Property Advisor w naszych oddziałach w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.
Zobacz Szczegóły