Wynajem / najem

Mieszkanie na wynajem

1. Analiza rynku
1. Analiza rynku
Pomożemy Ci określić realną wysokość najmu z uwzględnieniem marginesu do negocjacji, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte dzięki przeprowadzeniu wielu transakcji.
2. Przygotowanie oferty
2. Przygotowanie oferty
Opracowując ofertę skupimy się na mocnych stronach nieruchomości, dzięki temu skutecznie określimy profil docelowego nabywcy odpowiednio eksponując walory, co da Tobie i Twojej ofercie przewagę konkurencyjną.
3. Marketing
3. Marketing
Opracujemy strategię marketingową, dzięki której dotrzemy jak najszybciej do docelowego odbiorcy. Wykorzystamy nowoczesne narzędzia oraz naszą własną bazę Klientów (w tym korporacyjnych) jak i współpracujących z nami agencji bezpośrednio czy w ramach MLS.
4. Prezentacje
4. Prezentacje
Najważniejszy element całego procesu! Skutecznie zachęcimy poszukujących do obejrzenia nieruchomości i profesjonalnie ją zaprezentujemy. Zadbamy o odpowiednią atmosferę, odpowiemy na wszystkie pytania i zaprosimy do złożenia oferty.
5. Negocjacje
5. Negocjacje
Ustalimy wspólnie konkretne cele, które chcesz osiągnąć - a my je zrealizujemy.
6. Umowa najmu
6. Umowa najmu
Pomożemy Ci w przygotowaniu wszelkich wymaganych dokumentów, dzięki czemu zaoszczędzisz Swój cenny czas.
7. Wydanie
nieruchomości
7. Wydanie
nieruchomości
Na koniec zadbamy by przekazanie nieruchomości odbyło się bezpiecznie dla obu stron. Przygotujemy protokół zdawczo-odbiorczy oraz dopilnujemy, aby wszystko poszło zgodnie z planem.

Najem mieszkania

1. Cele
1. Cele
Naszą współpracę rozpoczniemy od dokładnej analizy twoich kryteriów poszukiwania, tak by nieruchomość, w której zamieszkasz spełniała Twoje potrzeby.
2. Poszukiwanie
2. Poszukiwanie
Z szerokiego rynku wyszukamy tą właściwą nieruchomość. Szukamy nie tylko na portalach, ale również w wewnętrznych bazach MLS do której dostęp mają jedynie pośrednicy i zamkniętych grupach oraz wśród naszych klientów inwestycyjnych którzy kupili nieruchomości na wynajem.
3. Prezentacja
3. Prezentacja
umówimy spotkania na nieruchomościach, które wcześniej sami sprawdziliśmy by oszczędzić Twój czas pokazując tylko takie nieruchomości które spełniają Twoje oczekiwania.
4. Negocjacje
4. Negocjacje
wybrałeś miejsce, w którym chcesz zamieszkać? Ustalimy wspólnie konkretne cele możliwe do osiągnięcia przy tej umowie najmu, a my je zrealizujemy
5. Umowa najmu
5. Umowa najmu
Pomożemy Ci w przygotowaniu/sprawdzeniu wszelkich wymaganych dokumentów, dzięki czemu zaoszczędzisz Swój cenny czas.
6. Wydanie
nieruchomości
6. Wydanie
nieruchomości
Zadbamy by przekazanie nieruchomości odbyło się bezpiecznie dla obu stron. Przygotujemy protokół zdawczo-odbiorczy oraz dopilnujemy, aby wszystko poszło zgodnie z planem.

Formularz kontaktowy

    Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.