Misja

Tekton Property – Twój Partner w Świecie Nieruchomości

Szukasz niezawodnego partnera w dziedzinie nieruchomości? Tekton Property to najlepszy zespół w branży, gotowy dostarczyć Ci wyjątkowe możliwości inwestowania.

Nasza Misja: Budowanie Pozytywnych Relacji i Kompleksowa Obsługa

Dzięki naszym kompetencjom i wszechstronnej wiedzy, zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Budujemy pozytywne relacje z klientami, dbając o każdy etap procesu inwestycyjnego.

 

Zaufani Agenci, Rzetelne Doradztwo

Nasi agenci to nieugięci rzecznicy Twoich interesów. Od sprzedaży przez wynajem po kupno nieruchomości, od kredytów hipotecznych po ubezpieczenia – korzystają z wiarygodnych informacji i sprawdzonych metod działania.

Skorzystaj z Naszego Doświadczenia – Skontaktuj Się Dziś

Zaufaj liderom branży nieruchomości. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy wspólnie zrealizować Twoje inwestycyjne cele.

Nasze wartości:

Uczciwość

Pomoc oraz doradztwo ekspertów Tekton Property ukierunkowane jest na sukces. Wynagrodzenie agentów jest ściśle uzależnione od efektów ich pracy. Nasze działania są transparentne, a każdy krok skrupulatnie omawiamy z naszymi klientami.

Pracowitość

Pokażemy Ci zależności w świecie ekonomii i finansów, przeanalizujemy Twoją sytuację ekonomiczną, sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, poddamy Twoje finanse stress testom. Takie, i wiele innych działań pomogą nam wspólnie wypracować dla Ciebie najlepsze decyzje.

Zaangażowanie

W Tekton Property jesteśmy w 100% oddani naszej pracy, a każde działanie podejmujemy z pasją, ponieważ…
„(…) pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus (…)” - Jacek Walkiewicz.

Szacunek

Każdego dnia rozwijamy się merytorycznie i praktycznie. Pozwala nam to budować z klientami Tekton Property relacje partnerskie ugruntowane w profesjonalizmie usług, wysokiej kulturze osobistej oraz obustronnym poszanowaniu wszelkich wartości.
90
AGENTÓW
7 BIUR
(W 7 MIASTACH)
+500
OFERT
XI LICENCJI
PFRN
500.000 EUR
POLISA OC

Jesteśmy członkiem