Misja

Tekton Property to najlepszy zespół w branży nieruchomości. Dzięki naszym kompetencjom oraz wiedzy zdobytej na wielu płaszczyznach, budujemy pozytywne relacje z naszymi klientami, dostarczając im wyjątkowych możliwości inwestowania poprzez kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Agenci Tekton Property są nieugiętymi rzecznikami interesów naszych klientów. Na każdym etapie rzetelnego i fachowego doradztwa – od sprzedaży przez wynajem po kupno nieruchomości, od kredytów hipotecznych po ubezpieczenia – korzystają z wiarygodnych informacji i sprawdzonych metod działania.

Nasze wartości:

Uczciwość

Pomoc oraz doradztwo ekspertów Tekton Property ukierunkowane jest na sukces. Wynagrodzenie agentów jest ściśle uzależnione od efektów ich pracy. Nasze działania są transparentne, a każdy krok skrupulatnie omawiamy z naszymi klientami.

Pracowitość

Pokażemy Ci zależności w świecie ekonomii i finansów, przeanalizujemy Twoją sytuację ekonomiczną, sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, poddamy Twoje finanse stress testom. Takie, i wiele innych działań pomogą nam wspólnie wypracować dla Ciebie najlepsze decyzje.

Zaangażowanie

W Tekton Property jesteśmy w 100% oddani naszej pracy, a każde działanie podejmujemy z pasją, ponieważ…
„(…) pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus (…)” - Jacek Walkiewicz.

Szacunek

Każdego dnia rozwijamy się merytorycznie i praktycznie. Pozwala nam to budować z klientami Tekton Property relacje partnerskie ugruntowane w profesjonalizmie usług, wysokiej kulturze osobistej oraz obustronnym poszanowaniu wszelkich wartości.
90
AGENTÓW
7 BIUR
(W 7 MIASTACH)
+500
OFERT
XI LICENCJI
PFRN
500.000 EUR
POLISA OC

Jesteśmy członkiem