Sprzedaj z nami

1. Twoje Priorytety
1. Twoje Priorytety
Wiemy, że dla Ciebie priorytetem jest cena i czas sprzedaży nieruchomości. Zadbamy, byś mógł skoncentrować się na innych aspektach Twojego życia.
2. Wycena ofertowa
nieruchomości
2. Wycena ofertowa
nieruchomości
Wykorzystując zdobytą wiedzę, doświadczenie i dostęp do cen transakcyjnych, pomożemy Ci określić wartość ofertową nieruchomości oraz margines negocjacyjny spodziewanej transakcji.
3. Przygotowanie oferty
3. Przygotowanie oferty
Opracowując ofertę skupimy się na mocnych stronach Twojej nieruchomości oraz wyeksponujemy jej walory, tak by stworzyć przewagę konkurencyjną. Dodatkowo określimy profil docelowy nabywcy.
4. Marketing
4. Marketing
Opracujemy dla Ciebie indywidualną strategię marketingową. Wykorzystamy bazę klientów własnych oraz współpracujących z nami agencji.
5. Prezentacje
5. Prezentacje
Przedstawimy Twoją nieruchomość w najlepszym świetle, rzetelnie omówimy wszystkie aspekty z nią związane, odpowiemy na wszystkie postawione pytania, by na koniec zaprosić do złożenia oferty.
6. Negocjacje
6. Negocjacje
Czynnie bierzemy udział w ustaleniu najkorzystniejszych dla Ciebie warunków transakcji – ceny, wyposażenia, terminu przekazania, czy zadatku.
7. Przygotowanie
dokumentacji
7. Przygotowanie
dokumentacji
Pomożemy Ci nie tylko przygotować wymagane dokumenty, jak również przebrnąć przez cały proces transakcyjny. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo cennego czasu.
8. Transakcja
8. Transakcja
Zadbamy, aby finalizacja transakcji przebiegła sprawnie. Na preferencyjnych warunkach współpracujemy ze sprawdzonymi notariuszami.
9. Przekazanie
nieruchomości
9. Przekazanie
nieruchomości
Przygotujemy protokół zdawczo-odbiorczy oraz dopilnujemy, aby finalizacja transakcji przebiegła zgodnie z planem.

Po transakcji planujesz…

Zakup innej nieruchomości?

Oferujemy zniżkę w prowizji na poszukiwanie

Szukam alternatywy do rynku nieruchomości i depozytów

Napisz do nas, a nasi doradcy skutecznie pomogą
sprzedać Twoje mieszkanie

    Mam do sprzedania

    DANE OSOBOWE

    Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.