Wrocław

Zobacz nasze oferty we Wrocławiu

ADRES BIURA

Inkubator Przedsiębiorczości DAWG
al. Kasztanowa 3A pokój 118,
53-125 Wrocław
pon-pt: 9:00 – 17:00
Zobacz
na mapie

Agenci Wrocław

WYBIERZ AGENTA OBSŁUGUJĄCEGO DZIELNICE:
Wybierz z listy
Wrocław
Paweł Potoczny
Team leader, Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
537 176 203
OFERTY DORADCY
Wrocław
Beata Zaremba
Junior Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
536 217 232
OPINIE (1)
OFERTY DORADCY
Wrocław
Anna Godlewska
Junior Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
533 141 054
OFERTY DORADCY
Wrocław
Patryk Strzelecki
Junior Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
535 730 169

Klienci o nas

AUTOR/KA OPINII
Aneta B.
5/5
12/02/2024

Z wielką przyjemnością polecam usługi Tecton Property. Pani Beata Zaremba jest przemiłą, kontaktową, bardzo zaangażowaną osobą. Jak to się mówi „właściwa osoba na właściwym miejscu” Bardzo dziękuję Pani Beato :))

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Anna M.
5/5
21/06/2023

Jeśli sprzedawać mieszkanie to tylko z Panem Konradem Jankowski i firmą Tekton. Sprzedawać, ale również kupować, wynajmować i wszystko co związane z nieruchomościami 🙂 Ale po kolei: Pana Konrada poznałam jakiś czas temu kiedy moja bratowa mieszkająca na stałe w Anglii zdecydowała się na pomoc pośrednika przy sprzedaży mieszkania w Polsce. Dzięki Panu Konradowi sprzedaż szybko zakończyła się sukcesem i to bez konieczności przyjazdu bratowej do Polski. Odrazu wiedziałam, że gdy zdecyduję się na sprzedaż swojego mieszkania, także skorzystam z usług Pana Konrada. Tak też się stało i pomimo, że jestem na miejscu, sprzedaż mojego mieszkania wydawała się skomplikowaną operacją, wymagającą dużej dyspozycyjności, elastyczności oraz niekiedy cierpliwości 😉 moja rola ograniczyła się jednak do wręczenia kluczy Panu Konradowi, a cała reszta 'załatwiła się sama’ za sprawą ogromnego zaangażowania, profesjonalizmu oraz wiedzy Pana Konrada. W planach mam sprzedaż kolejnego mieszkania którego oferta czeka już gotowa w rękach Pana Konrada oczekując na zielone światło 🙂 SZCZERZE POLECAM

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Aleksander W.
5/5
19/05/2023

Polecam usługi Pana Tomasza Zawadzkiego.Profesjonalizm w pełnym wymiarze. Świetna umiejętność komunikacji.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Wiktor K.
5/5
27/03/2023

Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem Zawadzkim! Są ludzie, którzy po prostu wykonują swoją pracę, są również ludzie, którzy wykonują swoją pracę angażując się w nią w 100%, robią to rzetelnie, profesjonalnie zawsze licząc się ze zdaniem swojego klienta i wychodząc na przeciw jego oczekiwaniom – do tych ludzi zalicza się właśnie Pan Tomasz Zawadzki, który skupiając się na swojej pracy nie zapomina również o czynniku ludzkim.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Przemek S.
5/5
06/03/2023

Serdecznie polecam te firmę! Bardzo dobry kontakt i pomoc ze sprzedażą mieszkania. A przede wszystkim polecam kontakt z Panem Dominikiem.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Piotr W.
5/5
24/02/2023

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Tomasza Zawadzkiego. Pełen profesjonalizm oraz zrozumienie dla potrzeb klienta.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Anna M.
5/5
16/01/2023

Decyzja zlecenia sprzedaży mieszkania Panu Konradowi Jankowskiemu była strzałem w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm i całkowite zangażowani Pana Konrada ,przejecie wszelkich obowiązków związanych ze sprzedażą,cerpliwosc w negocjacjach. Bardzo dziękuję i polecam z całym sercem.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Paweł i Monika P.
5/5
08/02/2023

Dziękujemy firmie Tekton Capital, że w swoich szeregach ma takiego profesjonalistę jak pan Konrad Jankowski a my mieliśmy przyjemność na pana Konrada trafić. Kupiliśmy mieszkanie we Wrocławiu za satysfakcjonującą nas cenę w krótkim terminie i to na kredyt. Dyspozycyjność o każdej porze, szybkość działania, pomoc i doradztwo na wysokim poziomie. Co jeszcze możemy powiedzieć, po prostu wystawiamy panu Konradowi bardzo pozytywną opinię. POLECAMY !!!

Pozdrawiamy Paweł i Monika Pinczewscy

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Agnieszka G.
5/5
07/02/2023

Mieliśmy okazję współpracy z Panem Konradem Jankowskim.Doradca na odpowiednim stanowisku, pełna kultura ,uczciwość, profesjonalizm a w tym duże zaangażowanie, pomógł nam w bardzo ważnym przedsięwzięciu, sprzedaży mieszkania.Udało się z jego pomocą osiągnąć cel szybko i profesjonalnie te cechy które wyróżniają Pana Konrada zawsze dostępny i pomocny .Bardzo polecamy

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Jan S.
5/5
10/12/2022

Pan Tomasz Zawadzki jest osobą, która bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy, dzięki niemu kupiliśmy w listopadzie nowe mieszkanie we Wrocławiu . To rzadkie połączenie pasji i szerokiego spojrzenia z sumiennością i dbaniem o każdy szczegół. Jak się obserwuje taką osobę w pracy to od razu widać, że sprawdziłaby się w każdej branży, ponieważ wkłada w powierzone zadania całe swoje serce. Takie podejście do tematu zawsze procentuje i powoduje, że każda ze stron jest ekstremalnie zadowolona. Panie Tomaszu, dziękuję bardzo! Jan Sosnowski

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Paweł K.
5/5
16/08/2022

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Konrada Jankowskiego jako pośrednika przy zakupie nieruchomości. Całość od samego początku aż do finalizacji prowadzona w sposób bardzo rzeczowy, rzetelny i przejrzysty dla obu stron. Co istotne przy tego typu transakcjach Pan Konrad był zawsze dyspozycyjny i potrafił w szybki sposób zdobyć wszelkie niezbędne informacje. Jeszcze raz polecam!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Galina T.
5/5
29/07/2022

Would highly recommend this Agency! We (foreigners) bought premises with them very fast, professionally and secure. They accompanied us along the way. We had some doubts, because we entered the market for the first time. They were patient and explained every step. And they did not charge us, as many previous wanted. So, really recommend this trustworthy agency and Tomek, as an agent!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Ewelina
5/5
28/06/2022

Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam współpracę w firmą Tekton Capital a zwłaszcza z Panem Konradem, który perfekcyjnie i w ciągu niespełna miesiąca przeprowadził proces sprzedaży mojego mieszkania. Zero stresu czy jakichkolwiek komplikacji. Dodatkowo Pan Konrad wykazuje niezwykłą umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów z Klientem. Serdecznie dziękuję 🙂

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kamilla H.
5/5
06/05/2022

Jak zawsze bardzo profesjonalna i mila obsługa przez Pana Konrada Jankowskiego! Polecam wszystkim, którzy nie tylko szukają pośrednika, ale przede wszystkim dobrego partnera, który wspiera i doradza na bardzo wysokim poziomie! Nie mieszkam w kraju i w 100% mogłam się zdać na Pana Jankowskiego. Jest nie tylko profesjonalny, ale również ma moje pełne zaufanie! Jeszcze raz dziękuję!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kasia W.
5/5
25/04/2022

Współpracowaliśmy z Panem Konradem Jankowskim. Ogromny profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim skuteczność. Pan Konrad w niecały tydzień (!) doprowadził do skutecznej sprzedaży mieszkania, zorganizował wszystkie formalności i zadbał o sprawny i bezpieczny przebieg transakcji. Z czystym sumieniem serdecznie polecam i dziękuję za tak sprawne ogarnięcie sprawy.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Marcin U.
5/5
28/03/2022

Bardzo profesjonalna obsługa, transakcja przebiegła bezproblemowo. Obsługa Pana Konrad Jankowskigo na najwyższym poziomie. Jako klient biura Tekton mogę z czystym sumieniem polecić ich usługi.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kera E.
5/5
10/03/2022
Polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim z firmy Tekton Capital.
Pan Konrad okazał się profesjonalistą oraz perfekcjonistą. Poświęca wystarczającą ilość czasu, żeby trafnie odczytać oczekiwania klienta, przeanalizować je, doradzić i działać. A przy tym jeszcze wspierać, motywować i wychodzić z inicjatywą. Jest w stałym kontakcie, co świadczy o Jego zaangażowaniu i daje poczucie bezpieczeństwa w tym ważnym dla mnie przedsięwzięciu. Młody, zdolny człowiek, o wysokiej kulturze osobistej, który pasję realizuje poprzez pracę. Bardzo dziękuję Panie Konradzie.
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Robert
5/5
01/12/2021

Szybka i profesjonalna obsługa, pomoc w każdej sytuacji, szybkie reakcje na pytania i problemy.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Aleksander M.
5/5
01/12/2021
Serdecznie polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim. Pełen profesjonalizm – przygotował ofertę i przeprowadził sprzedaż w taki sposób, że ja niewiele musiałem robić. I co jeszcze ważniejsze – sprzedałem mieszkanie szybko i w cenie, która mnie w pełni satysfakcjonuje.
Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Bogusław Sz.
5/5
20/11/2021
Z czystym sumieniem i obiektywizmem rekomenduję współpracę z Panem Konradem Jankowskim z firmy Tekton Capital Wrocław. Pan Konrad niezwykle angażuje się w swoją pracę. Zawsze znajduje czas, by wyjaśniać wszystkie wątpliwości i zaproponować nowe rozwiązania. Bardzo dynamiczny, kreatywny i empatyczny człowiek ze strategicznym i profesjonalnym podejściem do zleconych zadań.
Bardzo dziękuję i serdecznie polecam współpracę z tą agencją nieruchomości i z Panem Konradem!!!
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Mateusz K.
5/5
17/11/2021

Polecam osobę Konrada Jankowskiego z firmy Tekton Property. Pan Konrad brał udział w procesie zakupu mieszkania jako agent nieruchomości. Zaangażowany i bardzo pomocny, zawsze udzielał odpowiedzi na zadane pytania Elastyczny i stale dostępny dla klienta. Pan Konrad w moim przypadku pracował z ramienia sprzedającego nieruchomość, jednak czułem wsparcie i chęć pomocy na każdym kroku procesu zakupu mieszkania. Niewątpliwie ułatwił sprawę dzięki nastawieniu i profesjonalizmowi.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Jakub B.
5/5
05/11/2021

Polecam Tekton Property i Panią Suzanę Szandrocho. Jest to osoba wyjątkowo pozytywnie nastawiona do świata, a zarazem z wysokim poziomem profesjonalizmu.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Jakub H.
5/5
24/09/2021

Świetna lokalizacja biura. Profesjonalizm i życzliwość pracowników. Like it 😉

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Zdzisław F.
5/5
17/08/2021

Bardzo miła, profesjonalna i szybka realizacja zlecenia przez Panią Suzanę. Polecam

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Dorota W.
5/5
04/08/2021

Polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim z firmy Tekton Capital. Pan Konrad okazał się profesjonalistą na każdej płaszczyźnie swojej działalności. Potrafi poświęcić wystarczającą ilość czasu, żeby trafnie odczytać oczekiwania klienta, przeanalizować je, doradzić i działać. A przy tym jeszcze wspierać, motywować i wychodzić z inicjatywą. Jest w stałym kontakcie, co świadczy o Jego zaangażowaniu i daje komfortowe poczucie bezpieczeństwa w tym ważnym dla nas przedsięwzięciu. Młody, zdolny człowiek, o wysokiej kulturze osobistej, który pasję realizuje poprzez pracę. Bardzo dziękuję Panie Konradzie.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Paweł P.
5/5
08/08/2021

Polecam. Pół roku szukałem mieszkania, miałem kontakt z ponad 30 pośrednikami i z większością nie chcę mieć ponownie kontaktu. Jednak Pan Konrad Jankowski z Tekton należał do dwóch pośredników których wspominam bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy i zakupu. Gdy następnym razem będę szukał nieruchomości zacznę od przejrzenia ich oferty.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Zuzanna N.
5/5
06/08/2021

Z pełną świadomością polecam Tekton Property – pełen profesjonalizm – szczególne podziękowania dla Pani Suzana Szandrocho : mila, pomocna, zaangażowana, skuteczna – dziękuję za współpracę.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Michał M.
5/5
27/07/2021

Dziękuję firmie i szczególnie Panu Konradowi za profesjonalną obsługę, skuteczną sprzedaż mojej nieruchomości i szybkie znalezienie mieszkania, które mi odpowiada. Polecam.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Wojciech G.
5/5
14/07/2021

Pan Konrad Jankowski podziałał i efekt jest. Polecam!
Wojciech G

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Przemysław K.
5/5
23/06/2021

Polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim. Profesjonalista z krwi i kości, zna się na tym co robi, widać, że praca którą wykonuje jest jego pasją. Stały kontakt telefoniczny i mailowy na każdym etapie współpracy, a to jest bardzo ważne 🙂

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Jan K.
5/5
21/06/2021

Polecam firmę TEKTON w szczególności klientom, którzy nie posiadają doświadczenia w zakupie nieruchomości i decydując się na ten krok mają mnóstwo pytań i wątpliwości. Reprezentujący ją Pan Konrad to osoba pełna profesjonalizmu i zaangażowania, czuwająca nad przebiegiem transakcji i na każdym jej etapie udzielająca merytorycznych informacji więc jeśli dla kogoś podczas zakupu ważne jest bezpieczeństwo i profesjonalizm to gorąco polecam firmę TEKTON, a w szczególności współpracę z Panem Konradem ?

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kasia N.
5/5
02/06/2021

Z całego serca polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim który pośredniczył w sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Miły i stały bezproblemowy kontakt. Wszystko na czas i na korzyść klienta. Dziękuję.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Bartosz G
5/5
24/05/2021

Wszystko na najwyższym poziomie – kontakt, podejście, zaznajomienie z tematem. Pan Konrad wykazał się niesamowitym profesjonalizmem od początku do końca naszej współpracy. Myślę, że obie strony transakcji nadzorowanej przez Pana Konrada czuły tak samo duże wsparcie. Polecam z czystym sumieniem.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Małgorzata N-K
5/5
16/05/2021

Polecam współpracę z Panem Konradem. Profesjonalnie i skutecznie przeprowadził transakcję sprzedaży. Był bardzo zaangażowany. Zadbał o to aby sprzedający i kupujący czuli się komfortowo. Bardzo dziękuję za tę współpracę.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kamil Er
5/5

Polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobre podejście do klienta i przygotowanie do przestawienia oferty nieruchomości.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Leszek W.
5/5
06/05/2021

Polecam współpracę z Panem Konradem Jankowskim. Jest to osoba konkretna oraz profesjonalna w tym co robi. Dzięki dużemu zaangażowaniu oraz doświadczeniu udało mi się sprzedać mieszkanie.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Marcin J.
5/5
12/10/2017

Polecam firmę Tekton. Przede wszystkim za profesjonalne podejście do sprawy dyrektora oddziału.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Elżbieta J.
5/5
05/06/2020

Pan Paweł Janiszewski jest bardzo profesjonalnym pośrednikiem! Polecam!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Daria D.
5/5
26/10/2020

W wakacje sprzedawałam mieszkanie we Wrocławiu. Jeśli chodzi o to biuro to 10 gwiazdek to za mało:-).obsługa na najwyższym poziomie!! Pan Szymon Ornatowski zajął się moją ofertą bardzo rzetelnie. Utrzymywał stały kontakt telefoniczny, reagował na to co się dzieje z ogłoszeniem w sieci. Jestem z Warszawy a spokojnie mogłam przekazać klucze. Jestem naprawdę pod wrażeniem kultury, kreatywności i wiedzy. Bardzo polecam. Sprzedałam mieszkanie szybciej niż się spodziewałam ?

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kamilla H.
5/5
01/02/2021

Współpraca z Konradem Jankowskim jest godna polecenia. Bardzo zaangażowany, sympatyczny i bardzo profesjonalny we wszystkich aspektach pracy. Nie pierwszy raz wynajmuję mieszkanie, ale odkąd poznałam Pana Konrada, już nie muszę szukać innych pośredników. Polecam wszystkim, którzy lubią konkretnych, szczerych i zaangażowanych ludzi do współpracy i pośrednictwa.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Mateusz B.
5/5
15/04/2021

Profesjonalne podejście do klienta. Nieoceniona pomoc Pana Szymona Ornatowskiego i Konrada Jankowskiego przy sprzedaży domu i kupnie mieszkania. Gorąco polecam!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Justyna M.
5/5
16/03/2020

Jestem w pełni zadowolona ze współpracy. Na pewno wrócę.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Łukasz P
5/5
25/03/2020

Rzetelna i profesjonalna obsługa, polecam.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
JVNUSZ
5/5
19/03/2020

Chciałbym w każdej dziedzinie swojego życia zostać tak profesjonalnie potraktowany. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
#SuieCide
5/5
18/03/2020

W pełni profesjonalna obsługa, nic dodać nic ująć.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Iwona K.
5/5
12/03/2020

Szanowni Państwo. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną. Ważnym elementem naszej współpracy było: 0% prowizji, szybkość działania, dostępność telefoniczna, spokój Pani Magdy, brak nachalności a jednak rzeczowość, wysoka kultura osobista, dobra intuicja odnośnie potrzeb klienta. Pozdrawiam.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Elżbieta J.
5/5
23/06/2020

Super dobra obsługa, bardzo profesjonalny pośrednik. Szacun dla Pawła Janiszewskiego !

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Irena K
5/5
02/09/2020

Współpraca na wysokim poziomie , profesjonalizm , polecam.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Michał W.
5/5
25/11/2020

Bardzo dobrze mi się współpracowało z panem Michałem z biura nieruchomości Tekton. Pan Michał jest słowny, uprzejmy a przy tym skuteczny w działaniu. Polecam serdecznie.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kamilla H.
5/5
01/03/2021

Współpraca z Konrad Jankowski jest godna polecenia. Bardzo zaangażowany, sympatyczny i bardzo profesjonalny we wszystkich aspektach pracy. Nie pierwszy raz wynajmuje mieszkanie, ale odkąd poznałam Pana Konrada, już nie muszę szukać innych pośredników. Polecam wszystkim, którzy lubią konkretnych, szczerych i zaangażowanych ludzi do współpracy i pośrednictwa.

Zobacz więcej