Łódź

Zobacz nasze oferty w Łodzi

ADRES BIURA

ul. Zachodnia 70 pok. 223, 90-403 Łódź

pon-pt: 9:00 – 17:00
Zobacz
na mapie

Agenci Łódź

WYBIERZ AGENTA OBSŁUGUJĄCEGO DZIELNICE:
Wybierz z listy
Łódź
Marcin Wiśniewski
Branch Manager
NAPISZ DO MNIE
793 992 258
Łódź
Łódź
Magdalena Ociepa
Property Advisor, Team Leader
NAPISZ DO MNIE
537 163 259
OPINIE (13)
OFERTY DORADCY
Łódź
Łódź
Agnieszka Gwozdowska
Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
535 675 786
OPINIE (5)
OFERTY DORADCY

Klienci o nas

AUTOR/KA OPINII
Agata K.
5/5
07/08/2023

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną Ociepą pośrednikiem nieruchomości Tekton Property. Pani Magdalena jest osobą bardzo profesjonalną, a przy tym cierpliwą i pomocną. Cały proces zakupu mieszkania przebiegł szybko i bezproblemowo. Dziękujemy i polecamy:)

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Justyna C.
5/5
31/07/2023

Pani Magdalena Ociepa jest bardzo skuteczną agentką. Jej wysoka kultura osobista i styl komunikacji są atutami, które sprawiają, że współpraca przebiega w pozytywnej atmosferze. Dziękuję 🙂

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Paulina M.
5/5
19/07/2023

Współpraca z biurem Tekton a zwłaszcza z Panią Magdaleną Ociepą była bardzo owocna i bezproblemową. Pani Magdalena jest wyrozumiałą i bardzo pomocną osobą (mieszkam zagranicą a sprzedawana nieruchomość była w polsce). Mieszkanie sprzedało się bardzo szybko a w dopełnieniu wielu formalnosci pomogła Pani Magdalena. Polecam z czystym sumieniem! Dziękuję za fachową pomoc!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kłusek G.
1/5
19/07/2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną Ociepą, którą reprezentowała firmę Tekton Property, Pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz pomoc ze strony Magdaleny przy sprzedaży mieszkania. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Magdaleną i jeszcze raz dziękujemy. Pozdrawiamy.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Patrycja W.
5/5
05/07/2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Tekton Property, w szczególności z Panią Magdaleną Ociepą. Pani pośrednik była bardzo profesjonalna i pomocna na każdym etapie zakupu. Pomogła w sprawnym i skutecznym załatwieniu wszystkich formalności.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Tomasz G.
5/5
25/05/2023

Współpraca sprawna i profesjonalna. Dzięki zaangażowaniu Pani Agnieszki Gwozdowskiej (agent z Tektonu) wszystko odbyło się szybko, bezproblemowo i dodatkowo w wyjątkowo miłej i symoatycznej atmosferze. Serdecznie polecam współpracę z Panią Agnieszką, efekty przerosły moje oczekiwania.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Palucz
5/5
05/05/2023

Pierwsze kupno mieszkania zakończone sukcesem. Miła i szybka obsługa. Profesjonalne podejście od strony Pani Magdaleny Brzychcy. Polecam

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Joanna W.
5/5
25/04/2023

Bardzo polecam współpracę z Tekton Property. Byliśmy bardzo zadowoleni pod każdym względem, szczególnie z podejścia i zaangażowania Pani Agnieszki Gwozdowskiej! Polecamy!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Katarzyna W.
5/5
21/04/2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Tekton Property, a przede wszystkim z Panią Magdaleną Brzychcy. Pani Magdalena była naszym pośrednikiem przy sprzedaży domu. Zadbała o szczegółowe przygotowanie oferty a później o jej prezentację dla klientów. Pani Magdalena Brzychcy jest osobą kontaktową, a przy tym o dużej kulturze – współpraca z Nią była satysfakcjonująca i oczywiście owocna 🙂 Dziękujemy i polecamy współpracę z Panią Magdą!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Anna G.
5/5
19/03/2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Magdaleną Ociepą z firmy Tekton Property w Łodzi. Pani Magdalena bardzo sumiennie i rzetelnie podchodzi do wykonywanej pracy. Dzięki niej sprzedaż naszego mieszkanie przebiegła bardzo efektywnie.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Patrycja Ł.
5/5
15/02/2023

Serdecznie polecam współpracę z panią Agnieszką (Łódź).

Świetnie zajęła się sprzedażą naszego mieszkania, co udało się osiągnąć w dość szybkim czasie.
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Patrycja Ł.
5/5
15/02/2023

Gorąco polecam. Praca z profesjonalistami, na bieżąco w kontakcie dzięki czemu wiedzieliśmy jakieś jest zainteresowanie mieszkaniem

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
5/5
25/01/2023

Pani Magdalena Ociepa profesjonalnie i w bardzo sympatycznej atmosferze przeprowadziła nas przez zakup nieruchomości. Skutecznie sfinalizowała negocjacje, ekspresowo przygotowała wszystkie dokumenty, sprawnie zorganizowała podpisanie umowy i przekazanie lokalu. Dziękuję i polecam współpracę z Panią Magdaleną.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Sebastian W.
5/5
01/01/2023

Bardzo polecamy Panią Agnieszkę Gwozdowską, która była naszym opiekunem przy zakupie mieszkania. Pani Agnieszka wykazała się pełnym profesjonalizmem począwszy od prezentacji mieszkania aż po sprawy formalne. W każdym momencie mogliśmy liczyć na jej pomoc. Dzięki zaangażowaniu Pani Agnieszki sprawy formalne przebiegły szybko i bez komplikacji.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Eugeniusz P.
5/5
22/12/2022

Polecam firmę Tekton Property. Współpracowałem z Panią Magdaleną Ociepą. Kobieta o pięknym uśmiechu a jednocześnie o doskonałym profesjonalizmie, fachowe doradztwo, zaangażowanie, uczciwość. Polecam współpracę z Panią Magdaleną.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Aleksandra Ł.
5/5
09/12/2022

Praca z firmą Tekton była czystą przyjemnością. Agencję reprezentował Pan Krzysztof Jarzębowski z którym współpraca była bardzo wydajna i satysfakcjonująca. Zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc. Doceniamy responsywność oraz pomoc przy ustaleniu finalnej ceny działki. Serdecznie polecamy! Ola & Łukasz

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Elżbieta A.
5/5
20/11/2022

Pełen profesjonalizm, podziękowania dla p. Magdaleny

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Piotr Wierzbinski
5/5
15/09/2022

Artur Trejster był naszym opiekunem przy wszystkich operacjach związanych z zakupem mieszkania w Łodzi. Mimo młodego wieku zaskoczył nas swoim profesjonalizmem i dokładnością podczas całego procesu. Bardzo dziękujemy. Z czystą przyjemnością mogę polecić Pana Artura w przypadku gdybyście Państwo chcieli zakupić w Łodzi nieruchomość lub skorzystać w inny sposób usług tego Biura. Dziękujemy

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Barbara i Andrzej
5/5
14/09/2022

Od kwietnia do końca sierpnia tego roku Pani Magdalena Brzychcy z Tekton Property pomagała nam w sprzedaży kawalerki. Wyjaśniła nam dokładnie sposób w jaki chce przedstawić walory mieszkania do sprzedaży, jak z jej doświadczenia reagują klienci na prezentowane w ofercie zdjęcia, czego chcą się dowiedzieć o okolicy, o sąsiadach. Zawsze punktualnie przychodziła na spotkania z zainteresowanymi osobami, doradzała im, wyjaśniała jeśli mieli jakieś pytania co do dokumentów. W końcu doprowadziła do końca pośrednictwo w sprzedaży lokalu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej pracy, podziwiamy jej wiedzę w temacie pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, jej kulturę osobistą i spokój w dążeniu do realizacji zamierzonego celu. Pani Magdaleno, dziękujemy za pani zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów w sprzedaży nieruchomości. Barbara i Andrzej

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Magda
5/5
17/08/2022

Podziękowania dla pani Magdaleny Ociepy za pomoc i wsparcie przy zakupie mieszkania. Wszystkie informacje były przekazywane zgodnie z umową oraz w uzgodnionym terminie. Pani Magdalena wykazała się wysoką kulturą osobistą oraz profesjonalizmem i wiedzą z zakresu swojej pracy. Polecamy współpracę w firmą oraz Panią Magdaleną.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Małgorzata M.
5/5
20/07/2022
Współpraca była super. Pani Magdalena Ociepa wykazała się pełnym profesjonalizmem od początku do końca współpracy Bardzo dziękuję pani Magdaleno.
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Urszula G.
5/5
01/08/2022

Profesjonalnie i miło

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Magdalena S.
5/5
07/07/2022

Współpraca była owocna. Pani Magdalena Ociepa wykazała się pełnym profesjonalizmem, potrafiła rozsądnie doradzić, kompetentnie odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości. Polecam serdecznie!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Henryka M.
5/5
14/05/2022

Doświadczenie z biurem dzięki Pani Magdalenie, pełen szacunek do wykonywanej pracy! Profesjonalizm, wspaniała obsługa, uprzejmość w każdym calu, niecodzienność w zaangażowaniu! Rewelacja! Polecam! Pozdrawiamy z Finlandii

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Jolanta G.
5/5
25/05/2022

Szczególne podziękowania dla Pana Artura Trejstera!! Pełen profesjonalizm!W dzisiejszych czasach, gdzie klient często bywa wymagający lub trudny, Pan Artur sprawdza się doskonale. Spokój, opanowanie i wytrwałość, które posiada udzielają się stronom umowy, a jego wiedza i zaangażowanie doprowadzają do zamykania tematów i transakcji. Polecam współpracę z Panem Arturem !! Panie Arturze jeszcze raz bardzo dziękujemy !!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Ewa B.
5/5
08/03/2022
Absolutnie polecam współpracę z Tekton Property, ze względu na profesjonalizm, uczciwość, pracowitość i cierpliwość do swoich Klientów. Chciałam przede wszystkim podziękować Panu Arturowi Trejster za empatię i zaangażowanie w moje sprawy biznesowe. Jestem pewna, że współpraca ta będzie się tylko rozwijać i umacniać, co mnie bardzo cieszy. Przy okazji pozdrawiam Pana Artura, życząc Mu wspaniałego rozwoju i sukcesu zawodowego 🙂
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Roman G.
5/5
01/12/2021

Jestem bardzo zadowolony współpracą oraz bardzo wdzięczny za wielostronne wsparcie procesu: miałem i wyjazd i przeniesienie spotkania, nawet elektryka się popsuła, póki mnie nie było w kraju przez 3mc. Sprzedawałem mieszkanie z hipoteką w Łodzi, miasto ma prawo pierwokupu, z czym też trzeba się liczyć i wszystko było ogarnięte. Bardzo polecam współpracę! 🙂 Jakbym jeszcze miał sprzedawać/kupować mieszkanie to na pewno razem z Panem! 🙂 Pozdrawiam!

Zobacz więcej