fbpx

Śliczne 2 pok. Śródmieście, Za Oknem Motława !

Cena:
469 000 zł
Opis nieruchomości
Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w kameralnej części Gdańskiego Śródmieścia.
Mieszkanie w tym roku zostało odświeżone, gotowe by od razu się wprowadzić.
Nieruchomość została wybudowana w 2008 roku, a cała okolica utrzymywana jest w wysokim standardzie.
Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z windą.
Za oknem piękny widok na Motławę.

W skład mieszkania wchodzą:
-22,7 m2    Pokój dzienny z aneksem kuchennym
-11,49 m2  Sypialnia
-5,60 m2    Przedpokój
-4,8 0m2    Łazienka

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3 m2
Obligatoryjnie miejsce w hali garażowej - 30 000 zł

Lokalizacja:
- 8 min pieszo SKM Śródmieście
- 13 min pieszo Galeria Forum
- 9 min pieszo Długi Targ
- 6 min autem Lidl

Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Gdańska w najbliższej okolicy znajdują się wszelakie lokale handlowo-usługowe, restauracje, szybki dojazd do szkół i uniwersytetów.

Zapraszam na prezentację!

Wojciech Suwiński
wojciech.suwinski@tektonproperty.pl

54.34256
18.65288
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń