fbpx

SUPER OKAZJA. Nowy Dom niedaleko Gdańska i Gdyni

Admirała Andrzeja Karwety
Cena:
624 000 zł
Opis nieruchomości
Zapraszam na prezentację atrakcyjnego domu w zabudowie szeregowej.
Nieruchomość mieści się na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych  w Miszewku. Jednym z atutów osiedla domków jest cicha spokojna okolica jednak posiadająca bliskość dojazdu ok 16 km do Gdańska, Sopotu, Gdyni i Kartuz.
Obecnie  w sprzedaży posiadamy  16 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, które już stoją i czekają na nowych właścicieli.
Oddanie pierwszego etapu inwestycji przełom maja/czerwca 2020r.
Ogółem na osiedlu będzie postawionych 50 domów. 
Prezentowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 156 m2 z garażem w bryle budynku.
Powierzchnia użytkowa domu to 135 m2 plus 21 metrowe poddasze na którym można zaaranżować 6 pokój doświetlony świetlikiem. 
Dom o nr 2A posiada jedną z większych działek o powierzchni 533 m2 do wyłącznego korzystania przez właścicieli zakupionego domu.  Na pewno teraz w okresie wiosenno letnim ogród jest wartością dodaną. Można na spokojnie zaaranżować tutaj zarówno miejsce wypoczynku i relaksu dla dorosłych jak i miejsce do zabawy dla dzieci.
Dom składa się z następujących powierzchni:
PARTER:
- garażu o powierzchni 18,11 m2 z którego przez pomieszczenie techniczne o pow 3,6m2  wchodzimy do domu.
- wchodząc głównym wejściem mamy przedsionek o powierzchni 5,5 m2
- wc dla gości o powierzchni 1,87 m2
- garderobę o powierzchni 2,5 m2
-kuchnia z oknem o powierzchni 7,78 m2
-korytarz o powierzchni 7,87 m2
- salon  o powierzchni 23,58 m2 z dużymi  oknami z wyjściem na ogród o powierzchni 533m2
PIĘTRO
Na piętro z korytarza wchodzimy zamontowanymi już przez developera drewnianymi jesionowymi schodami.
- Znajdują się tutaj 4 osobne sypialnie  ( w tym z jednej  z nich wyjście na balkon) o powierzchniach od 11,77 m2 do 13,42 m2 bez żadnych skosów o wysokości 2,5m2.
- na piętrze mamy również łazienkę o powierzchni 5,25 m2 
- korytarz o powierzchni  8,52m2
PODDASZE
Dom posiada również poddasze o powierzchni 21 m2 po podłodze i wysokości 1,80 m2 w najwyższym punkcie gdzie można je zagospodarować jako dodatkowy 6 pokój, ponieważ poddasze posiada świetlik, który je doświetla.
-Ogrzewanie gazowe piecem dwu funkcyjnym, który jest w wyposażeniu domu.
- możliwość przyłączenia kominka
- okna PCV 3 szybowe
- Brama Garażowa Wiśniewski
- Schody drewniane jesionowe
- podjazd wyłożony kostką
- możliwość zaparkowania 3 aut jednego w garażu i 2 przed domem
- przyłączenie do kanalizacji osiedlowej w przyszłości miejskiej
- osiedle zamknięte
- zamykane wiaty śmietnikowe przed domem
- ogród wysypany czarnoziem i zasiana będzie trawa

Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta zapraszam do kontaktu i dokonania prezentacji na osiedlu domków celem okazania wybranych nieruchomości.
54.39805
18.36572
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń