fbpx

Po remoncie 3 pok. blisko A O W i A4

Jeździecka
Cena:
425 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie z potencjałem, 3-pokojowe 52 m2 z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej oraz A4 i AOW. Inwestycyjne lub dla rodziny, ul. Jeździecka.
425 000 zł

Zapytaj o limitowaną ofertę cenową!

Z przyjemnością prezentuję klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, podczas którego zostały wymienione wszystkie instalacje - elektryczna, gazowa oraz wodno - kanalizacyjna, okna, parapety, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Ogrzewanie gazowe - nowy piec dwufunkcyjny.
Standard wykończenia ( gładzie na ścianach, panele w pokojach i terakota w przedpokoju oraz łazience, nowa łazienka oraz aneks kuchenny) wpływa na to, że można wprowadzać się bez dodatkowych nakładów finansowych praktycznie od zaraz.
Lokalizacja mieszkania oraz rozkład powodują, iż jest ono doskonałą alternatywą dla inwestorów.
Mieszkanie jest dwustronne. Okna salonu wychodzą na stronę podwórka oraz ogródków, co zapewnia ciszę i komfort mieszkania z dala od głównej ulicy. Południowa strona usytuowania lokalu wpływa na to, że mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe. Miejsca parkingowe dostępne są wyłącznie dla mieszkańców budynku.
Do mieszkania przynależy duży ogród znajdujący się na przeciwko kamienicy.

Podział mieszkania
  • aneks kuchenny z przestronnym salonem - 17.20 m2
  • pokój - 12.23 m2
  • pokój / sypialnia / pokój dziecięcy - 11.70 m2
  • przedpokój z miejscem na szafę - 4.55 m2
  • łazienka z oknem oraz prysznicem i WC - 5.75 m2
  • zaletą mieszkania jest duża piwnica (11 m2)
Informacje o budynku
Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy. W 2020 roku przewidziany jest remont elewacji wraz z ociepleniem budynku. Klatka schodowa jest zadbana. Nowe drzwi zewnętrzne zachęcają do wejścia.

Komunikacja
przystanek autobusowy - w pobliżu - gwarantuje szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic miasta
A4 oraz AOW - 3 km

Lokalizacja
wokół w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo - handlowa: liczne sklepy, apteki, lokale usługowe, szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnie lekarska
Auchan, Tesco, galerie handlowe, Ikea - 3.5 km
Tor Wyścigów Konnych - 850 m
Park Kleciński z ciekawym placem zabaw dla dzieci - 300 m
Park Południowy - 1.5 km

NIE ZWLEKAJ - zadzwoń i zobacz mieszkanie na własne oczy.

Magdalena Jacyno
tel. 793 992 253
Tekton Property
51.06221
16.99484
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń