fbpx

Mieszkanie 74 m2 pod inwestycję, blisko Wrocławia

Zamkowy
Cena:
260 000 zł
Opis nieruchomości
Przestronne 74 mmieszkanie, z dużym potencjałem, położone w samym centrum Oławy nieopodal drogi krajowej nr 94 (Wrocław - Opole) za 280 000 PLN.

Wysoka możliwość adaptacyjna pomieszczeń w lokalu pozwoli Ci je dostosować do charakteru prowadzonej działalności gospodarczej lub pod przyszły wynajem. Dzięki idealnemu położeniu nieruchomości można szybko się dostać do każdego miejsca w Oławie, jak również dojechać do Wrocławia (20 km), Brzegu (15 km), Jelcza-Laskowic (10 km).

Rozkład mieszkania:
 • salon (28 m2) z dwoma oknami
 • sypialnia nr 1 (15 m2) z wyjściem na kuchnie 
 • sypialnia nr 2 (16,5 m2) z wyjściem na balkon
 • kuchnia (6 m2) połączona z otwartą łazienką (7,5 m2)
 • balkon (4 m2) z widokiem na pobliski skwer
Mieszkanie posiada piękne, szczelne i wysokie okna PCV, w które wyposażone są salon, sypialnie oraz kuchnia. Grube ściany z cegły oraz dodatkowe ocieplenie idealnie wygłuszają mieszkanie - po wejściu do lokalu hałas miasta pozostawiamy za sobą. Układ mieszkania pozwala przyszłemu właścicielowi zagospodarować pomieszczenia wedle potrzeby, np. salon można przekształcić na dwie niezależne sypialnie. Lokal nie posiada wewnątrz toalety - znajduje się ona na półpiętrze i służy do wyłącznego użytkowania przez właściciela lokalu. Istnieje jednak możliwość zamontowania toalety w mieszkaniu, budynek posiada instalację kanalizacyjną. Mieszkanie ogrzewane gazem, posiada piec dwufunkcyjny. Czynsz wynosi ok. 350 zł + media. 

Do mieszkania przynależy duża (26 m2) wyremontowana piwnica, z nowymi oknami i solidnymi drzwiami.

BUDYNEK:
Kamienica ze ścianami z cegły. Dach dwuspadowy pokryty dachówką, wyremontowany. Planowany remont elewacji budynku. Parking ogólnodostępny, zarówno od strony drogi jak i od strony podwórka - nie ma problemu z zaparkowaniem.

Lokalizacja:
Nieruchomość doskonale zlokalizowana w historycznej części miasta przy pl. Zamkowym, zaraz przy głównej arterii Oławy - drodze krajowej nr 94. Do dworca PKS zaledwie 6 min. drogi. Dodatkowo:
 • restauracje - 2 min.
 • rynek - 2 min.
 • sklep spożywczy - 2 min.
 • apteka - 2 min.
 • liceum - 3 min.
 • przedszkole - 4 min.

Zadzwoń i umów się na prezentację.
50.9442
17.29281
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń