fbpx

Przestronny apartament 120m Wąwozowa Ursynów

Wąwozowa
Cena:
930 000 zł
Opis nieruchomości
Przestronny i ustawny apartament o pow. 120m ze skosami (użytkowej 92,46m + dodatkowe 50m do zagospodarowania), zlokalizowane na poddaszu w 5-piętrowym budynku bez windy.
Mieszkanie designerskie (styl loftowy - w najwyższym punkcie 3,80m) zaprojektowane przez projektanta, szafy wnękowe Komandor, sprzęt agd Bosch, okna Velux drewniane w bardzo dobrym stanie)
Nie wymaga remontu, do zamieszkania bez dodatkowego wkładu finansowego. 

Mieszkanie składa się z:
  • dużego przestrzennego salonu połączonego z półotwartym aneksem kuchennym (podłoga i elementy kuchni z ceramiki hiszpańskiej)
  • dwóch pokoi 
  • sypialni
  • dwóch łazienek (w obu łazienkach ceramika włoska, armatura Tres, sanitaria Duravit, akryle na zamówienie, elementy drewniane/szafki/szuflady na wymiar, w jednej łazience kabina prysznicowa z deszczownicą sufitową , w drugiej wanna)
  • części dodatkowej (część niska z dużymi skosami (około 50m dodatkowo do zagospodarowania), wyodrębnione jest tam miejsce na biurko do pracy, część magazynową (można trzymać narty, sanki, rowery, rzeczy sezonowe, itp…), części, w której obecnie jest mini siłownia, można też zrobić dodatkowe spanie - ogólnie ta część posiada dużo szafek/schowków oraz 2 szafy wnękowe, wykładzina podłogowa)

Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikowana. 370 m od apartamentu znajduje się stacja Metro Kabaty. W pobliżu również liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, zapewniające dogodną komunikację z pozostałymi częściami miasta. W okolicy znajdują się liczne kawiarenki, sklepy, w tym Tesco, przedszkola, szkoły. Można cieszyć się wypoczynkiem w Lesie Kabackim ulubionymi aktywnościami jak: spacery, przejażdżki rowerowe czy bieganie.
52.13094
21.06129
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń