fbpx

Schludne mieszkanie z windą dla pary lub wynajem

Cena:
369 000 zł
Opis nieruchomości
Schludne i zadbane mieszkanie z windą idealne dla pary lub pod wynajem dla inwestora. W okolicy powstanie nowa stacja metra Bródno, a odległość do niego wynosi około 100-200 metrów. Mieszkanie utrzymywane w bardzo dobrym stanie - odmalowane ściany, duże pojemne szafy wnękowe robione na wymiar, prawdziwy drewniany parkiet oraz nowoczesna zabudowana kuchnia. 

ROZKŁAD
Po wejściu do mieszkania wchodzimy do holu/przedpokoju. Z tego pomieszczenia możemy dostać się do łazienki, kuchni, sypialni, salonu z loggią.

LOKALIZACJA
Warszawa Targówek, Bródno - odległość do centrum to 9 km, czyli około 15 minut jazdy samochodem. W niedalekiej odległości od mieszkania przedszkole, szkoła, plac zabaw, dobra komunikacja tramwajowa - 1, 3, 4, 25. W odległości 100-200 metrów powstaje nowe metro Bródno.

SALON
Duży salon wyłożony prawdziwym zadbanym parkietem drewnianym. Znajduje się w nim ogromna szafa wnękowa robiona na wymiar, a z salonu jest możliwość wyjścia na loggie.

SYPIALNIA
Bardzo duża przestronna sypialnia z widokiem na osiedle. Na podłodze jest położony prawdziwy drewniany zadbany parkiet.

KUCHNIA
Kuchnia jest obecnie zamknięta z możliwością otworzenia jej na salon i utworzenie aneksu kuchennego. Wszelkie sprzęty w kuchni są zawarte w cenie mieszkania.

ŁAZIENKA
Łazienka jest wyposażona w pralkę oraz dużą wannę z możliwością zrobienia prysznicu.

LOGGIA/BALKON
Mieszkanie posiada dużą loggie z wysuwanym wygodnym oknem z widokiem na osiedle, bez najmniejszego problemu można go zaaranżować na zimowy ogród.

PARKING
Jest możliwość wynajęcia strzeżonego miejsca parkingowego przed obiektem za cenę 100 zł. Naprzeciwko mieszkania znajduję się bardzo duża ilość miejsc do parkowania.

DODATKOWE INFORMACJE
- Czynsz wynosi niecałe 500 zł (centralne ogrzewanie, woda itd.), dodatkowo płatny jest gaz 15 zł na miesiąc i elektryczność około 50 zł miesięcznie;
- Obecnie w bloku są wymienianie windy na bardziej nowoczesne;
- Mieszkanie jest na nieuregulowanym gruncie bez księgi wieczystej, lecz obecnie sprawa sądowa została rozwiązana i w przeciągu roku zostanie wyznaczona kwota do uiszczenia, co będzie skutkowało możliwością założenia księgi wieczystej;
- Na piętrze mieszkania jest dodatkowa klatka do kilku mieszkań, aby zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców;
- Wejście do mieszkania jest przystosowane do wózków;
- Cały blok jest schludny i dobrze utrzymany oraz regularnie odnawiany.


52.28517
21.03396
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń