fbpx

Dwa apartamenty inwestycyjne, 200m do plaży!

Ignacego Krasickiego
Cena:
999 000 zł
Opis nieruchomości
Dwa niezależne apartamenty z ogródkami w prestiżowej inwestycji Invest Komfortu "Nadmorze". Stąd jedyne 200 metrów do plaży Zatoki Gdańskiej!

Inwestycja "Nadmorze" to nowoczesny kompleksem mieszkalno- usługowy, z całodobową ochroną i monitoringiem, oddany do użytku w 2017r.
Invest Komfort to jeden z najlepszych deweloperów na rynku znany z najwyższego standardu wykonawstwa.
Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Krasickiego w Gdańsku Brzeźnie, do plaży zaledwie 200 metrów przez park Haffnera. W okolicy wiele ścieżek pieszych oraz rowerowych. Lokalizacja idealna do dalszego wynajmu krótkoterminowego jak również długoterminowego.
W najbliższej okolicy nieruchomości znajduje się zespół szkół, przystanek tramwajowy oraz zaplecze usługowo-handlowe.

Nieruchomość o powierzchni 81,58 m² została podzielona na dwa apartamenty, które można wynajmować jako oddzielne lokale lub łącznie. Nieruchomość jest na jednej księdze wieczystej. 
Do nieruchomości przynależą również obligatoryjnie  komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w hali garażowej (50 000zł).
Czynsz wynosi 720zł/ms. Ogrzewanie miejskie.
Na terenie kompleksu do dyspozycji mieszkańców, w cenie czynszu jest:
  • siłownia i klub fitness
  • sauna sucha i parowa,
  • bilard,
  • pokój relaksu,
  • patio
Zapraszam do kontaktu!

54.40573
18.64556
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń