fbpx

Dwupoziomowy lokal komercyjny, 108m2

Ignacego Daszyńskiego
Cena:
460 000 zł
Opis nieruchomości
Lokal dwupoziomowy o przeznaczeniu komercyjnym, zlokalizowany w śródmieściu przy ulicy Ignacego Daszyńskiego. Obecnie oba poziomy posiadają osobne wejścia przez co mogą funkcjonować jako odrębne lokale.

Oba poziomy wymagają remontu. Mogą zostać z łatwością połączone w jeden obiekt. Na ten moment do każdego są osobne wejścia, a dolny posiada dodatkowe wejście od zaplecza.

Na parterze znajduje się:
  • 6 pomieszczeń + toaleta (2 pomieszczenia posiadają wysoki sufit. Można odnowić już istniejący podwieszany sufit, lub go zdemontować i zaaranżować na własny sposób powiększając znacznie przestrzeń nad głową) (61,31 m2)
Piętro pierwsze  składa się z:
  • 1 pomieszczenia, dużego korytarza zakończonego wnęką (można go uznać za dodatkowe pomieszczenie) oraz toalety (46,61 m2)
Rozkład pomieszczeń może zostać dowolnie przekształcany. Zwłaszcza na parterze jest duży potencjał do metamorfozy. Idealnie nadaje się na biuro, kancelarię, klinikę medyczną itp.

Budynek jest zadbany, okolica spokojna, biorąc pod uwagę to, że główna ulica znajduje się niedaleko. Na przyszły rok zaplanowano modernizację ulicy, na styl alejki, co na pewno wpłynie korzystnie na walory komercyjne lokalu

Do lokalu dodatkowo przydzielone jest miejsce postojowe wliczone w cenę.
793 992 385
Szymon Bosiak 
Tekton Property 
51.1245
17.05421
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń