fbpx

Urządzone,ciche 3 pokoje,Tarchomin, ul.Myśliborska

Myśliborska
Cena:
550 000 zł
Opis nieruchomości
Przestronne i ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5 m2 z balkonem.
Zlokalizowane na Tarchominie na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z ochroną i monitoringiem.
Mieszkanie posiada wiele przeszkleń wychodzących na trzy strony świata. Główne okna znajdujące się w salonie skierowane są na południowy-zachód i północny-zachód, dzięki czemu wnętrza są bardzo jasne. Okna sypialniane skierowane są na północny - wschód.
Mieszkanie graniczy tylko z jednym lokalem na piętrze.

Budynek został wybudowany w 2002 roku. Lokum składa się z:
• salonu połączonego z jadalnią ok. 23m
• sypialni ok. 11m
• sypialni ok. 13m
• kuchni ok. 11m
• łazienki ok. 5,5m
• garderoby ok. 3m
• holu ok. 4m

Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób maksymalnie użyteczny. Przestronny hol prowadzi do niezależnych wejść każdego z bardzo ustawnych pomieszczeń. Dodatkowo w holu znajduje się pojemna garderoba oraz szafa, dzięki czemu zyskujemy przestrzeń w pokojach.

Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowadzenia się.
Do lokalu przynależy komórka lokatorska zlokalizowana na 4. piętrze (ok. 3,3m - największa w bloku)
Miejsce w hali garażowej - dodatkowo płatne 30 000 zł.
Na zamkniętym terenie osiedla znajduje się również plac zabaw.
Czynsz: ok. 600zł + media

Znakomita lokalizacja!
Do centrum Warszawy ok. 12-15min samochodem
100m od bloku znajduje się pętla tramwajowa oraz przystanek autobusowy.
W pobliżu znajdują się liczne sklepy - po drugiej stronie ulicy Lidl, nieopodal Biedronka, Carrefour, Tesco, Piotr i Paweł oraz Galeria Północna (ok. 300m), kilka minut spacerem od bloku - bazar. W pobliżu liczne przedszkola oraz szkoły.
Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli korzystać z pobliskiego klubu fitness, studia tańca oraz terenów zielonych - Parku Picassa, Kampinowskiej Doliny Wisły.
52.31777
20.95868
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń