fbpx

Wspaniałe mieszkanie na rodzinnym osiedlu

Ignacego Chrzanowskiego
Cena:
415 000 zł
Opis nieruchomości
Wspaniałe mieszkanie na eksluzywnym i kameralnym osiedlu - Cichy Zaułek Karłowice,
ul. Ignacego Chrzanowskiego.

Spokojna, bezpieczna i cicha okolica, rodzinna atmosfera. W otoczeniu zieleni. Zdala od ruchliwych ulic.

Osiedle stworzone dla rodziny z dziećmi, wybudowane w 2007 roku.

Mieszkanie z DUŻYM TARASEM.


Powierzchnia: 57,21 m2

Parter

- Przedpokój

- 2 pokoje

- Kuchnia

- Łazienka

- Taras (od strony ogródków działkowych- z widokiem na zieleń, idealny do wypicia porannej kawy)


Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.


Sypialnia z drzwiami balkonowymi od strony dziedzińca, gdzie znajduje się plac zabaw. 

Łazienka z nową pralką, wygodna wanna oraz prysznic. Przedpokój z szafą w zabudowie.
Zadbana, słoneczna klatka schodowa.


W pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych miasta.
Na osiedlu znajduje się przedszkole i żłobek oraz sklep Żabka.
W bezpośredniej okolicy przychodnia, sklepy, apteka, szkoły publiczne i punkty usługowe.
Do przystanku komunikacji miejskiej około 7 minut pieszo.
5 minut samochodem od CH Marino lub Leclerc.Zapraszam na prezentację,

Tomasz
+48 793 993 686

Tekton Property
51.14586
17.03558
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń