fbpx

3-pokojowe mieszkanie dla Rodziny na Gaju

Jerzego Kukuczki
Cena:
599 000 zł
Opis nieruchomości
Piękne 3-pokojowe wyposażone mieszkanie na Gaju dla Rodziny. Powierzchnia to 81,4 m2 + duży balkon. Miejsce parkingowe.
Cena 599 000

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na słonecznym Gaj, idealnie nadające się dla Rodziny ze względu na nowe budownictwo jak i wygodne położenie mieszkania. Aktualny rozkład mieszkania:
  • salon z wykuszem - 26,2 m2
  • kuchnia - 11,2 m2
  • pokój dziecięcy - 13,9 m2
  • główna sypialnia - 13,1 m2
  • przedpokój - 11,2 m2
  • łazienka - 5,7 m2
Do tego duży balkon (8,2 m2 ) na którym bez problemu mieszczą się meble ogrodowe.

Mieszkanie sprzedawane jest w większości z wyposażeniem widocznym na zdjęciach m. in. zabudową kuchenną, wyposażenie łazienki, szafą w sypialni. Co ważne mieszkanie było odświeżane w 2015 roku - dzięki temu nowi właściciele będą mogli sprawnie się do niego wprowadzić. Dużym udogodnieniem zapewniającym prywatność i bezpieczeństwo są rolety zewnętrzne.

Ekspozycja salonu od strony północnej i zachodniej, z sypialni od strony wschodniej co sprawia, że wieczorem nawet w upalne dni w sypialni temperatury są niższe.

W mieszkaniu nie ma gazu - ogrzewanie miejskie.

Budynek

Zarządzany przez wspólnotę, która działa bardzo prężnie, klatki bardzo często odświeżane, ekipa sprzątająca dba o czystość w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z bujną roślinnością oraz placem zabaw. Przed budynkiem jak i w najbliższej okolicy znajdują się miejsca parkingowe.

Lokalzacja
W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, szpital, przedszkola, lokale gastronomiczne, apteki, szkoła podstawowa. W odległości 250 m od budynku znajduje się przystanek autobusowy z liniami 112, 113, 612 oraz 249.

Czynsz: 650 zł + prąd

WAŻNE - do mieszkania przynależy duże miejsce parkingowe (zmieszczą się 2 miejskie samochody) płatne dodatkowo 30.000.
Nie czekaj! Umów się na prezentację.

Szymon Ornatowski
793 992 252
Tekton Property
51.07234
17.03533
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń