fbpx

działka budowlana blisko jeziora Mietkowskiego

Rumiankowa
Cena:
75 000 zł
Opis nieruchomości

Do sprzedania pięknie zlokalizowana działka budowlana na ulicy Rumiankowej w  miejscowości Borzygniew o powierzchni 923 m2, w spokojnej i cichej okolicy w otoczeniu nowej zabudowy. Dojazd drogą asfaltową.

Wymiary działki: 25x37

Działka narożna o regularnym kształcie, położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą.

Media w drodze. 

Działka z widokiem na Ślężę oraz Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy. 

Działka znajduje się ok. 1000 m od Zalewu Mietkowskiego, który jest największym w województwie dolnośląskim jeziorem, idealnym miejscem do odpoczynku, rekreacji i uprawiania sportów wodnych od kajakarstwa przez żeglarstwo po windsurfing. Nad jeziorem znajduje się kąpielisko strzeżone, plaża i wypożyczalnia sprzętu wodnego. 
Dla lubiących wycieczki rowerowe lub piesze piękne tereny leśne i góra Ślęża z wieżą widokową i restauracją. 

W pobliżu sklep spożywczy oraz kościół.

W odległości 2 km znajduje się miejscowość gminna Mietków, w której znajdują się sklepy, bank, poczta, ośrodek zdrowia, szkoła, dworzec PKP itp.

CENA 75.000,00 PLN

Pomagam przy udzieleniu kredytu hipotecznego  - bezpłatnie!

Joanna Sidelnik
tel. 793993625
50.97297
16.62121
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń