fbpx

OKAZJA! 57m2, 2 pokoje, przy ulicy Grabiszyńskiej

Zdrowa
Cena:
450 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie 2 pokoje 57m2 do sprzedania przy ul. Grabiszyńskiej. CENA 450 000 zł
Mieszkanie do zamieszkania od zaraz w bardzo dobrym standardzie i precyzyjnie wykończone.

Mieszkanie 57m2 składa się z:
  • salon
  • pokój
  • garderoba
  • kuchnia
  • łazienka
  • przedpokój
  • balkon
Mieszkanie pod inwestycje dzięki dobrej lokalizacji i możliwości przerobienia na 3 pokoje a także dla rodziny. Lokal na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Plastikowe okna, media miejskie. Na podłogach płytki oraz parkiet. Sprzęt AGD w zabudowie. Mieszkanie po remoncie. Blok został wybudowany w 1975 roku z cegły. Mieszkanie środkowe dzięki czemu jest bardzo ciepłe dlatego też są zwroty za ogrzewanie. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4m2. Ciepłe, przestronne mieszkanie. Mieszkanie sprzedawane z umeblowaniem.

Lokalizacja:

3min pieszo do komunikacji miejskiej
Liczne sklepy spożywcze, apteki, szkoły
20min pieszo do Rynku oraz na Uniwersytet Ekonomiczny
10min komunikacją miejską na Dworzec PKP

Pomoc w zakupie mieszkania na kredyt, współpracujemy z 15 bankami.

Zapraszam na prezentację
51.10318
17.01141
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń