Poznań
Specjalizuję się w dzielnicach:
Poznań
Jeżyce
Poznań
Kiekrz
Poznań
Sołacz
Poznań
Winiary
Pobierz moją wizytówkę

Oferty:

Nowa oferta
Nienawiszcz, ,
10142.00 m²
290 000
Zobacz więcej
Zobacz Wszystkie

REKOMENDACJE

AUTOR/KA OPINII
Martyna K.
5/5
01/03/2023

Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie korzystałam z pośrednika i byłam sceptycznie nastawiona, ale Pani Kamila Graczyk odmieniła moje zdanie! Nie musiałam się o nic martwić, wszystko załatwione szybko, profesjonalnie i bezpiecznie. Bardzo dziękuje!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Agnieszka S.
5/5
14/10/2022

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Kamili Graczyk z poznańskiego oddziału Tektona za profesjonalne prowadzenie sprzedaży ,a także zakupu mieszkania . Obydwie transakcje były przeprowadzone w ekspresowym tempie ,ponieważ tego wymagała moja sytuacja mieszkaniowa.Pani Kamila wykonała swoje obowiązki z ponad przeciętnym zaangażowaniem.Jeszcze raz serdecznie polecam.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Justyna C.
5/5
14/09/2022

We are so grateful for all the help and patience we have received from Kamila Graczyk. Our overseas real estate needs were smooth and beyond our expectations.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Hanna C
5/5
17/08/2022

Chce wyrazić swoją opinie na temat firmy, a w szczególności Pani Kamili Graczyk. Pani Kamila pomogła mi sprzedać mieszkanie na odległość. Tak, dosłownie! Mieszkam w Stanach i nie mogłam być na miejscu. Pani Kamila wykazała się w całej okazałości. Miałam sprawę bardzo skomplikowana, ale Pani Kamila wykazała się od początku do końca, za co jej jestem bardzo wdzięczna!!! Sprzedała moje mieszkanie bez żadnych komplikacji. Polecam Panią wszystkim z całego serca. Jeszcze raz bardzo dziekuje!!!

Zobacz więcej