fbpx

Mieszkanie 3 pokoje 53m Prądnik Czerwony

Strzelców
Cena:
1 800 zł
Opis nieruchomości
3 pokoje / 53m2 / balkon / piwnica

Umeblowane trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy na drugim piętrze. Ekspozycja okien i loggii od strony południowej. Wyposażone i gotowe do wejścia.

Rozkład:
Kuchnia
Sypialnia
2 pokoje dzienne
Łazienka
Przedpokój
Loggia

Budynek
Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, w ocieplonym budynku 4 piętrowym z 1980r. Blok jest położony w spokojnej, cichej okolicy otoczony alejkami i zielenią. Parking ogólnodostępny znajduje się przed budynkiem. Ogrzewanie miejskie, gaz tylko w kuchni. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4m2 W pobliżu znajduje się plac zabaw, kryty kort tenisowy, apteki, przychodnie, wybieg dla psów oraz Poczta Polska.

Lokalizacja
Sklepy, apteki (2min pieszo)
Restauracje (5min pieszo)
Sport i rekreacja (5min pieszo)
Place zabaw (3min pieszo)
Szkoły i przedszkola (6min pieszo)
Przystanki MPK (5min pieszo)
Paczkomat Inpost (4min pieszo)
Park Reduta (9 min pieszo)

Czynsz
Czynsz administracyjny 325 PLN

WAŻNE!
Gruntowny remont przeprowadzony 2 lata temu
Budynek otoczony zielenią
Umeblowane mieszkanie
Mieszkanie wolne od zaraz!
Kupujący nie płaci prowizji

Nie czekaj! Umów się na prezentację nieruchomości!
50.09507
19.9728
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.