fbpx

Przytulne i jasne mieszkanie w centrum Krakowa

Dworska
Cena:
790 000 zł
Opis nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 55 m2 w bliskiej odległości od Centrum Kongresowego ICE i Zamku Wawel. Idealne dla pracowników dużych korporacji, których biura znajdują się nieopodal i dla tych, którzy cenią sobie mieszkanie w centrum miasta, z dostępem do terenów zielonych i rekreacyjnych.
ul. Dworska | 2 pokoje | 55 m2 | Ścisłe centrum Krakowa

Mam do zaoferowania mieszkanie znajdujące się przy ulicy Dworskiej, świetnie nadające się dla tych, którzy cenią sobie mieszkanie w centrum miasta. Idealne dla pracowników korporacji (nieopodal Kapelanka) lub rodziny (cicha okolica). Ze względu na duży metraż, komfortowy rozkład pokoi i odległość od najpotrzebniejszych usług, wszelkie dojazdy będą krótkie i przyjemne.

Mieszkanie:
Usytuowane na wysokim 1 piętrze czteropiętrowej kamienicy bez windy. Ekspozycja - południe i wschód. Możliwość zaaranżowania przestrzeni na przestronny apartament lub biuro.

Rozkład mieszkania:
  • Duży, nasłoneczniony pokój, z którego widać ul. Dworską i osiedle. Nieumeblowany, gotowy do urządzenia według własnego pomysłu (23,41 m2).
  • Mniejszy pokój z widokiem na ulicę, posiadający dostęp do logii, na której poranna kawa smakuje wybornie (13,47 m2). Wyposażenie: szafa.
  • Bardzo jasna kuchnia z częściowym wyposażeniem (szafki, kuchenka). Ekspozycja na południe.(8,55 m2). 
  • Łazienka z wanną, umywalką. (4,16 m2).
  • Przestronny przedpokój (5,84m2).

Mocne strony:
Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy, dzięki czemu panuje tutaj przyjemna, osiedlowa atmosfera. Przez większość dnia jest jasno i słonecznie, co bardzo dobrze wpływa na pozytywne samopoczucie. Pobliskie sklepy otwarte są 24h.

Opłaty:
czynsz administracyjny: 420 zł, w tym: ogrzewanie, woda ciepła i zimna, wywóz śmieci + 
prąd według zużycia. Możliwy do założenia szybki Internet światłowodowy (za dodatkową opłatą).

Budynek:
Wybudowany w 2007 Roku. Klatka schodowa z wyjściem na porośnięty zielenią dziedziniec z placem zabaw. Remont generalny elewacji przeprowadzony był 4 lata temu, co można zauważyć zaraz po wejściu na teren osiedla. 

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w centrum, na ulicy Dworskiej, bardzo blisko takich obiektów jak ICE, Wawel czy wiślane bulwary. Tym samym dostęp do najsłynniejszych zabytków i najpotrzebniejszych instytucji nie sprawia żadnych problemów.
Dzięki węzłowi przesiadkowemu przy ICE (Rondo Grunwaldzkie), dotarcie w dowolną część miasta nie stanowi wyzwania. Do dyspozycji autobusy i tramwaje.
Pełna infrastruktura w okolicy - Sklepy spożywcze, szkoła, przedszkole, restauracje, przychodnia, fryzjer, a więc dostęp do najpotrzebniejszych usług jest bardzo łatwy.

Bonus:
  • Miejsce na parkingu podziemnym nie jest obligatoryjne. Istnieje możliwość zakupu.
  • Do nadwiślańskiego Bulwaru Wołyńskiego jest zaledwie 7 minut pieszo. Idealne miejsce na spacery.
  • Mieszkanie jest idealne dla osób, które chciałyby urządzić je na wzór własnej wizji estetycznej.

Zadzwoń teraz i umów się na prezentację. Taka okazja nie zdarza się codziennie!
50.04568
19.92922
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń