fbpx

Wyremontowane pod klucz z widokiem na stadion

Marynarki Polskiej
Cena:
409 000 zł
Opis nieruchomości
Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszanie po generalnym remoncie (włącznie z instalacjami) wykonane w wysokim standardzie.  

NAJWIĘKSZE ATUTY:
- ŚWIETNA LOKALIZACJA - WRZESZCZ
- 2 POKOJE
- BLISKO CENTRUM
- ŚWIEŻO PO REMONCIE
- GOTOWE DO WPROWADZENIA
- NISKI CZYNSZ (300zł)

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się we Wrzeszczu, w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W niedalekiej odległości LIDL, szkoła, przedszkole, restauracje, apteka, przychodnia, poczta wiele innych potrzebnych na co dzień usług. Istotnym walorem mieszkania jest lokalizacja, która umożliwia łatwy wynajem oraz wygodę mieszkania.

- Dojście pieszo do przystanku tramwajowego 1 min
- Dojście pieszo do przystanku SKM 5 min
- Bliskość i łatwy dojazd do uczelni (PG,UG, GUMed) oraz OBC

BUDYNEK
Budynek 11 piętrowy, wejście zabezpieczone domofonem.

MIESZKANIE
Mieszkanie o powierzchni 35,1m2 (plus piwnica) , na 10 piętrze, 2 POKOJE. Na układ mieszkania składa się z salonu z balkonem, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej kuchni. Z okien mieszkania rozpościera się piękny widok m.in. na stadion. Wyposażenie jest wliczone w cenę - lodówka, płyta elektryczna, piekarnik, zmywarka). Wymienione wszystkie instalacje wod-kan i elektryczne. Gotowe do wprowadzenia.

DODATKOWE INFORMACJE
Kupujący nie ponosi kosztów z tytułu świadczenia usług pośrednictwa. Pełna własność z KW. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu. Serdecznie zapraszam na prezentację :)
54.37863
18.63229
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.