fbpx

Metro ★ 3.pok. ★ Las Kabacki ★ Piwnica+Komórka

Jana Miklaszewskiego
Cena:
730 000 zł
Opis nieruchomości
Ursynów, Imielin, blisko Lasu Kabackiego i metra Imielin, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,4 m2.

Biuro nieruchomości nie pobiera prowizji od kupującego.

Powierzchnia:
- salon (ok. 18m2)
- kuchnia (ok. 6,5m2) - otwarta, z możliwością zarówno wydzielenia jak i wyburzenia ściany działowej
- przedpokój I,II,II
- łazienka (ok. 2,8m2)
- toaleta (ok. 1,5m2)
- sypialnia (11,5m2)
- pokój (10m2)
- balkon (ok. 7m2)
- pomieszczenia gospodarcze (ok. 4m2)

- piwnica (ok. 2,1m2)
- dodatkowa komórka (ok. 2,4m2)

Wysokość pomieszczeń 250cm.

Komunikacja:
- przystanki autobusowe (136,148,179,185,192,195,503,504)
- metro Imielin (600 metrów)
- park, las kabacki, liczne sklepy, szkoły, przedszkola i żłobki, przychodnia, bazar, poczta, kościół, basen i wszystko inne, co niezbędne do codziennego życia.

Dogodny dojazd do centrum Warszawy - ok. 20-25 minut.

Opłaty:
- czynsz - 515 PLN / m-c
- fundusz remontowy - 112 PLN / m-c
- prąd i gaz - 353 PLN / 2 m-c na 3 os.

Stan prawny mieszkania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, właściciel - małżeństwo, założona księga wieczysta. Brak wpisów i roszczeń prawnych w dziale III księgi wieczystej. Brak hipoteki w dziale IV księgi wieczystej. Możliwość kredytowania zakupu mieszkania.

W lokalu zainstalowany domofon i drzwi antywłamaniowe.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Istnieje możliwość pozostawienia także mebli wolnostojących.

Do dyspozycji parking otwarty na ulicy lub parking społeczny.

Remonty itp.:
Generalny remont odbył się 2014 r.
Ocieplenie w 2017 r.
Klatka schodowa 2018 r.
Elektryka w 2018 r.
Nowa winda w 2014 r.
52.14885
21.03822
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń