fbpx

Świetna inwestycja dla rodziny jak i pod wynajem

Stanisława Szobera
Cena:
480 000 zł
Opis nieruchomości

Chciałbym Państwu przedstawić rodzinne mieszkanie umiejscowione na warszawskim Bemowie przy ul. Stanisława Szobera 10.

Osiedle bloków otoczonych liczną zielenią. Budynek z 1981 roku.

Do sprzedaży 3-pokojowe lokum - 64,90 mkw., na 3 ostatnim piętrze. Duży salon połączony z aneksem kuchennym, istnieje możliwość zamknięcia części kuchennej. Dwie sypialnie, łazienka, oddzielne wc, przedpokój z miejscem na szafę wnękową, korytarz oddzielający mniejszą sypialnię, łazienkę, wc od salonu. 

Dużym plusem mieszkania jest jego ekspozycja na przestrzał, część wschodnia od strony salonu, część zachodnia od strony dużej sypialni z loggią, część południowa od strony małej sypialni. 

Do mieszkania przypisana została piwnica, wpisana w księgę wieczystą. 

Nadziemne miejsca parkingowe, przypisane dla właścicieli osiedla. Opłata roczna za możliwość parkowania wynosi 100 zł.

Centralne ogrzewanie mieszkania.

Stan prawny mieszkania: Lokal stanowiący odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Grunty pod budynkiem są uregulowane.

Czynsz administracyjny wynosi 600 zł na 4 osoby. W czynszu zawarte zostały opłaty za gaz.

Cechy mieszkania i osiedla:
  • wschodnio-zachodnia ekspozycja na przestrzał,
  • dobrze nasłonecznione pokoje,
  • infrastruktura przyjazna dla dzieci: szkoły, przedszkola, place zabaw, przychodnie,
  • połączenia komunikacyjne z innymi częściami miasta,
  • bliskość terenów zielonych; "Park Górczewska",
  • plac zabaw dla dzieci.
Doskonały punkt komunikacyjny. Nieopodal pętla autobusowa z możliwością szybkiego dojazdu do centrum Warszawy. Szybki wyjazd na trasę S8.

Cena nieruchomości 480 000 zł (7 395,99 zł/m2)

Zapraszam do kontaktu


52.23688
20.89766
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń