fbpx

2-pokoje, Uniwersytet Ekonomoczny, ul. Kamienna

Kamienna
Cena:
425 000 zł
Opis nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie po remoncie, ul. Kamienna


BEZPOŚREDNIA OKOLICA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO


Idealne pod inwestycje lub do zamieszkania.

Mieszkanie świeżo wyremontowane.
Wymienione instalacje.
Nieruchomość nowocześnie i przyjaźnie urządzona.
Podstawowe wyposażenie mieszkania (łazienka).
Mieszkanie idealne dla studenta lub młodego małżeństwa.

Powierzchnia: 46,60 m2
- korytarz
- pokój I
- pokój II
- łazienka
- kuchnia

Parkowanie za zamykaną na pilota bramą, dostępną tylko dla mieszkańców.

Mieszkanie znajduję się w bezpośrednim sąsiedztwie UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO. W bliskiej odległości od Sky Tower oraz Aquaparku.W okolicy ronda Powstańców Śląskich. Blisko szkoła i przedszkole. Lokalizacja świetnie skomunikowana, w pobliżu przystanki autobusowe oraz tramwajowe. 15 minut pieszo od Dworca Głównego we Wrocławiu. 15 minut komunikacją miejską od Rynku.


ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property
51.08823
17.02322
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń