fbpx

Mieszkanie 3 pokoje, ul. Grabiszyńska

Lubuska
Cena:
437 000 zł
Opis nieruchomości
Boczna ul. Grabiszyńskiej
ul. Lubuska, na pograniczu Starego Miasta i Grabiszyna.

ŚWIETNE JAKO INWESTYCJA LUB DO ZAMIESZKANIA.
 
Mieszkanie 3-pokojowe, na 2 piętrze, w bloku z windą, w pełni wyremontowane.
Wszystkie instalacje (elektryczne, wodno-kanalizacyjna)  wymienione 3 lata temu, podczas remontu całego mieszkania.
Dwustronne, pomieszczenia maja bardzo wygodny rozkład i sporo miejsca, zarówno do przechowywania, jak i do odpoczynku. Do mieszkania przynależy balkon (wyjście z salonu) oraz piwnica. Spokojni i przyjaźni sąsiedzi, dużo miejsc do parkowania. Nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.
Wszystkie niezbędne do elementy codziennego życia w bezpośrednim sąsiedztwie.
W najbliższym otoczeniu szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy.
W odległości 100 metrów przystanki autobusowe i tramwajowe w każdą stronę miasta, aż 8 linii!


Powierzchnia: 44,60 m2

- przedpokój
- salon z aneksem kuchennym ( z możliwością zamknięcia kuchni)
- pokój I
- pokój II
- łazienka
- balkon

Ogrzewanie, ciepła woda i gaz - miejskie. TV, internet, zmywarka, pralka, wanna, pojemne szafy.
Czynsz wraz z zaliczkami na wodę i ogrzewanie wynosi 410 pln.

10 minut komunikacją miejską od wrocławskiego rynku.
15 minut spacerem do wrocławskiego rynku.
15 minut do parku Grabiszyńskiego.
Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych miejsc na mapie Wrocławia
Szybka droga do pracy, na uczelnię, zakupy czy relaks w pobliskim parku.
W okolicy mieszkania bardzo szybko wynajmowalne.

NIE CZEKAJ! ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!

Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686
e-mail: tomasz.tereszkiewicz@tektonproperty.pl

Tekton Property

51.10049
17.00873
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń