fbpx

ul. Krakowska, wykończone - w pełni rozkładowe!

Krakowska
Cena:
420 000 zł
Opis nieruchomości
ul. Krakowska

W PEŁNI ROZKŁADOWE!!! -  świetnie jako inwestycja lub do zamieszkania.


Mieszkanie dwupokojowe, położone na 4 piętrze w nowo-powstałej inwestycji z loggią i parkingiem podziemnym.
Mieszkanie w pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie - W CENIE!!!!!!
Zabudowa kuchenna wraz z AGD (płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, lodówka zabudowana, zmywarka zabudowana, okap pod szafkowy).
 
Powierzchnia: 36,06 m2

Pokój I - 9.85m2
Pokój II - 12.86m2
Przedpokój - 4.46m2
Łazienka z toaletą - 4.52m2
Kuchnia - 4.33m2

Obligatoryjny zakup miejsca postojowego w garażu podziemnym - 25 000 PLN.
 
Po przeciwnej stronie ul. Krakowskiej, znajduje się centrum handlowe Family Point 
(sklepy spożywcze, apteka, Fitness klub/siłownia oraz wiele innych.
Mieszkanie jest po wszystkich odbiorach zakończonych w lutym 2020.

Rejon bardzo dobrze skomunikowany z każdą częścią Wrocławia- obwodnica śródmiejska, tramwaj, autobus.
Dojazd komunikacją miejską do wrocławskiego rynku zajmuje maksymalnie 15 minut.
10 minut komunikacją miejską do Dworca Głównego i CH Wroclavia.
W bliskiej odległości obiekty rekreacyjne na Niskich Łąkach.
Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki i lasu .

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property
51.09143
17.06379
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń