fbpx

Piękne 2-pokojowe mieszkanie cisza i blisko centru

Mazowiecka
Cena:
649 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie w Sopocie idealne na wynajem lub do zamieszkania, które przeszło generalny remont (zostały wymienione instalacje, okna, drzwi, podłogi) dostępne od zaraz!
Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD
Budynku wyremontowany (ocieplony wraz z nowym pokryciem dachowym). Ciepłe z dwustronną ekspozycją wschód - zachód

Mieszkanie 48,2 m2 składa się na nie:
- salon z wyjściem na balkon (piękny pejzaż morza i terenów zielonych
- pokój/sypialnia/
- kuchnia bardzo jasna, zabudowana oraz wyposażona w AGD
- przedpokój z pojemną szafą
- łazienka z toaletą
Do mieszkania przynależy piwnica (4,1m2)
Mamy również do dyspozycji w części wspólnej rowerownię/wózkarnię, suszarnię oraz miejsce parkingowe.


Mieszkanie idealne pod wynajem-dwuletnia historia na booking-ocena 9,5 i na airbnb-ocena 4,5
Niskie koszty eksploatacyjne 
ok. 500 zł/mc+prąd
Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z KW

Położenie
-kameralna i spokojna część Sopotu
-w okolicy las, sanatorium, uniwersytet Gdański-wydział zarządzania i ekonomiczny
-do kolejki SKM Kamienny Potok 7 minut pieszo, przystanek autobusowy jeszcze bliżej
-w najbliższej okolicy (5 minut pieszo) niezbędne sklepy m.in. biedronka

Aby przekonać się o walorach tego mieszkania i jego położenia zadzwoń i umów się na prezentację. Zapraszam.
54.45966
18.54941
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń