fbpx

Mieszkanie na osiedlu Olimpia na sprzedaż

rtm. Witolda Pileckiego
Cena:
620 000 zł
Opis nieruchomości
Sprzedam  mieszkanie dwupokojowe w eleganckim osiedlu Olimpia. Miejsce ciche i spokojne,

apartamentowiec w doskonałym stanie, z własną infrastrukturą, terenami zielonymi, ławkami, strefą wypoczynku, zabaw

dla dzieci i boisk sportowych piłki siatkowej i nożnej oraz własne dwa korty tenisowe. Nieruchomość prywatna , pełna KW.
Osiedle jest ogrodzone z dostępem na piloty i chipy, domofony, własna ochrona oraz monitoring. Oprócz miejsc parkingowych dla właścicieli są miejsca dla gości. Osiedle jest czyste i sprawnie zarządzane.
Mieszkanie jest położone na parterze od strony wschodnio- południowej, bardzo dobrze doświetlone, ale w lato, nie przegrzane. Widok z balkonu na osiedlową zieleń. Mieszkanie nie wymaga nakładów. Układ pomieszczeń jest wygodny, gdzie duży salon doświetlają okna i wyjście na duży balkon. Sypialnia po przeciwnej stronie domu z oknem na patio. Duża łazienka z kabiną prysznicową i dużymi lustrami. Kuchnia jest samodzielna z miejscem na posiłki. W przedpokoju wbudowana szafa.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu do którego można dostać się windą.
Powierzchnie:
Kuchnia -8,5 m2 , terakota, szafki, kuchenka elektryczna
Przedpokój -7,7 m2, terakota , wbudowana szafa
Łazienka -5 m2, terakota, glazura, duże lustra, szafki, kabina prysznicowa
Pokój -13,8 m2, podłoga panele
Salon -21,7m2, podłoga panele
(balkon) -(8,5m2), terakota

Miejsce w garażu dodatkowo płatne 30000.

Budynek ocieplony z cegły, ładna beżowa elewacja, duże balkony, okna plastikowe, zamknięte wewnętrzne patio, firma ochroniarska, monitoring osiedla, domofony.
Ciepła, zimna woda oraz CO olicznikowane, dzięki czemu mieszkaniec ma pełną kontrolę nad kosztami. Dostępne media to internet, światłowód, TV kablówka. Podwórka i cześć wspólna to trzy miejsca zabaw dla dzieci, tereny zielone z ławkami, miejsca parkingowe chronione także dla gości, miejsce dla psiaków, dwa korty tenisowe, boisko do piłki siatkowej i nożnej. Budynki wyposażone są w nowoczesne windy obsługujące także poziom miejsc parkingowych w garażu.
Osiedle idealne dla rodzin i pracujących w Warszawie. W pobliżu przystanki autobusowe, bezpośrednia komunikacja na lotnisko Chopina w 15 minut, 800 m do metra Imielin, Urzędu dzielnicy Ursynów, blisko sklepy Żabka, Lidl, Biedronka, Auchan, OBI, Galeria Ursynów, apteki , piekarnie stacje paliw, basen, ursynowskie Centrum Sportu, Hala Arena z

fitness, szkoła podstawowa, przedszkole, szpital Południowy, Las Kabacki , jeziorko i rezerwat Imieliński. W pobliżu także Multikino, pizzera i duży wybór kawiarni. Niebawem otworzą dojazd do obwodnicy Warszawy.
Czynsz 490 .
52.14815
21.03458
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń