fbpx

Piękny widok z 15 piętra, ciche, balkon, piwnica

Sándora Petöfiego
Cena:
560 000 zł
Opis nieruchomości
Atrakcyjne i urządzone z gustem, przytulne mieszkanie 3 pokojowe na Bielanach dla pary lub rodziny z dzieckiem. Nadaje się również pod wynajem. Mogą w nim zamieszkać zarówno osoby starsze jak i niepełnosprawne, ponieważ jest winda zewnętrzna na wysoki parter do wejścia do budynku, a w środku kolejne 2 windy.

Mieszkanie jest po generalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta, skąpane w słońcu, dobrze doświetlone z ekspozycją zachodnią i pięknym widokiem z 15 piętra na Kampinoski Park Narodowy.

Mieszkanie składa się z:
- aneksu kuchennego z oknem, otwartego na jadalnię, świetne miejsce do spędzenia wspólnego czasu z rodziną przy posiłku lub zabawie, kuchnia wyposażona w płytę gazową, lodówkę, zmywarkę, piekarnik renomowanych firm
- od wejścia otworzony przedpokój, który razem z kuchnią i jadalnią tworzą dużą jasną przestrzeń
- łazienka z wanną, w której zamontowana jest szyba prysznicowa
- toaleta
- sypialnia dziecka
- sypialnia rodziców z wyjściem na balkon
- do mieszkania przynależy piwnica ok 2 m2

Doskonale skomunikowane, autobusy, tramwaje, 10 min piechotą do Metra Wawrzyszew. Miejsce do parkowania pod budynkiem. Blisko sklepy, punkty usługowe, apteki, szkoły i przedszkola, jest gdzie wyjść z psem, na spacer, pobiegać.

Budynek ocieplony, wymienione wszystkie instalacje. Nad mieszkaniem znajduje się nieużywany strych o wysokości 1,5 m, który daje izolację termiczną, czyli mieszkanie nie nagrzewa się za mocno latem oraz nie wychładza się zimą.

Status własności to spółdzielcze prawo do lokalu z założoną KW. Można ubiegać się o kredyt.

Komfortowe mieszkanie czeka właśnie na Ciebie. Zadzwoń i umów się na prezentację.

52.28082
20.93181
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń