fbpx

Świetna lokalizacja w dobrej cenie. Górczewska

Górczewska
Cena:
2 300 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ulicy Górczewska 181. Lokum usytuowane na 3 piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu (2009 rok budowy) z windą. Osiedle zamknięte, strzeżone i chronione przez całą dobę.

Lokal składa się z dwóch pokoi, aneksu i hallu. Z obydwu pokoi można wyjść na loggię (3,4 m2). Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD (pralka, zmywarka, lodówka kuchenka el. Z piekarnikiem, kuchenka mikrofalowa, telewizor, sprzęt grający. Internet. Zainstalowana klimatyzacja. (Szczegóły na zdjęciach i video). Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo.

Mieszkanie oddalone jest od ul. Górczewskiej, dzięki czemu jest w nim bardzo cicho.

Okna sypialni, loggia i główne okna salonu wychodzą na pas zieleni. Na osiedlu są place zabaw dla dzieci i siłownia na wolnym powietrzu.
 
100 m przystani autobusowe, 15 min pieszo stacja nowej linii metra przy ul . Ks. Janusza. Na wprost przez ul. Górczewską centrum handlowe Wola Park (2 min. pieszo).

Najem minimum 12-miesięczny. Preferowani najemcy to singiel, para, rodzina z dzieckiem.

KOSZTY
  1. Cena najmu - 2 300 pln
  2. Czynsz administracyjny - 515 pln
  3. Miejsce parkingowe - Dodatkowo płatne, 200 pln (najem miejsca postojowego nie jest wymagany)
  4. Media - comiesięczne rozliczenie zużycia energii elektrycznej
  5. Kaucja - jednomiesięczny czynsz
52.23811
20.92635
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń