fbpx

Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, Stabłowice

Figowa
Cena:
445 672 zł
Opis nieruchomości
Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m, idealne dla małżeństwa lub rodziny znajdującej się w przepięknej okolicy Wrocławia - Stabłowice.

Cena - 445 672,00 zł.
Bez prowizji od strony kupującej.

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w nowej inwestycji - Figowa, usytuowane w skrajnym segmencie na parterze z tarasem. Planowanym terminem oddania nieruchomości - II kwartał 2021. Rozkład mieszkania wygląda następnie: 
 • duży salon połączony z aneksem kuchennym - 21,5 m
 • sypialnia główna - 10,63 m2
 • pokój dziecięcy/sypialnia/biuro - 8,51 m2
 • łazienka - 5,59 m2
 • przedpokój - 5,32 m2
 • wiatrołap - 2,63 m2

Dodatkowo do mieszkania przynależy:
 • taras - 9,17 m2
 • komórka lokatorska - 0,88 m2
 • garaż podziemny 
O Inwestycji 
Cała inwestycji składa się z 10 lokali w zabudowie segmencie. Każde mieszkanie ma dostęp do ogródka lub tarasu. Również deweloper przewidział dodatkowe powierzchnie na komórki lokatorskie oraz garaż podziemny w cenie nieruchomości. Przed budynkiem również znajdują się miejsca postojowe. By mieszkania zabiezpieczyć jak najlepiej, teren będzie zamknięty, z domofonem uraz monitoringiem.

Lokalizacja 
Inwestycja jest położona na cichym osiedlu Wrocławia - Stabłowice, wśród paków w niedalekiej odległości od nabrzeża Odry. Inwestycja znajduje się w pobliżu od przystanku autobusowego, od którego można spokojnie dojechać do Centrum Wrocławia. Również w pobliżu są:
 • przedszkole -  5 minut spacerem
 • szkoła podstawowa - 9 min spacerem  
 • Lidl - 400 m
 • Kościół - 700 m 
 • Rynek - 13 km
 • dworzec PKP - 14 km
 • port Lotniczy - 9,5 km
Prezentowane mieszkanie nie jest jedynym dostępnym! W ofercie mamy mieszkania o powierzchni od  34.96 m2 do  76.78 m2 , na parterze lub na piętrze, 2- lub 3-pokojowe, z tarasem lub ogródkiem w różnym przedziale cenowym!

NIE CZEKAJ! Umów się jak naszybciej na prezentację.

Iryna Velychko
Tekton Property
537 174 681
iryna.velychko@tektonproperty.pl
51.15478
16.89212
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń