fbpx

Gotowiec inwestycyjny Wrocław I 71.60 m2 I 6 pokoi

Czesława Tańskiego
Cena:
558 000 zł
Opis nieruchomości
Na sprzedaż zarabiający, wynajęty gotowiec inwestycyjny, (ROI około 8%)

- Cena: 558 000 zł

Mieszkanie przeszło generalny remont, jasne, świeże, czyste, ciepłe i w pełni umeblowane, mieszczące się na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku.

Budynek otynkowany, klatka świeżo po remoncie na dziedzińcu znajdziemy mały ogród z ławkami, placem zabaw i nową siłownią.

W skład inwestycji wchodzi:

- 6 pokoi jednoosobowych

- aneks kuchenny
- łazienka
- oddzielne WC
- oddzielnie drugi prysznic
- balkon
- rowerownia
- piwnica

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Tańskiego na osiedlu Gądów Mały. Okolica świetnie skomunikowana z centrum - szybkie połączenia autobusowe i tramwajowe.

Lokalizacja zapewnia łatwość w znalezieniu najemcy z powodu bliskiego sąsiedztwa:

Wyższej Szkoły Bankowej, Wyższej Szkoły Handlowej, Dolnośląskiej Szkoły Wyższej i Wrocławskiej Szkoły Wyższej Informatyki Stosowanej „ Horyzont.

NOKI, IBM, centrum handlowego Astra, centrum handlowego Magnolia, Stadionu Miejskiego, centrum handlowego Factory, Wrocławskiego Parku Technologicznego, Obwodnicy


NIE CZEKAJ! Zadzwoń i umów się na prezentację!
51.12562
16.95773
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.