fbpx

Piękna kawalerka 5min od Wrocławskiego rynku

Bolesława Prusa
Cena:
1 900 zł
Opis nieruchomości
Pięknie wykończona kawalerka w wysokim standardzie przy ulicy Bolesława Prusa idealna dla osób ceniących sobie bliskość Wrocławskiego rynku.
1900 zł

Jasne i przestronne mieszkanie w pełni wyposażone, składa się z:
  • pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,18 m2
  • przedpokój 6,28 m2
  • łazienka 3,71 m2

Na terenie obiektu znajduje się piękne, zacienione patio do dyspozycji mieszkańców. Cały
teren jest monitorowany i posiada całodobową ochronę.

Mieszkanie jest częścią nowo powstałej inwestycji Lokum Vena (2019). Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Do przystanków tramwajowych i autobusowych dzieli nas 1 minuta spaceru. Pomimo, że mieszkanie położona jest w centrum miasta, w samym mieszkaniu jest cicho. 

W okolicy znajdują się
  • Uniwersytet Wrocławski
  • Wyspa Słodowa
  • Tereny zielone i rekreacyjne
  • Biedronka
  • Wrocławski Rynek
  • Liczne restauracje i kawiarnie 

Koszty wynajmu

czynsz najmu: 1900 zł

czynsz administracyjny 350 zł

prąd wg zużycia

kaucja 2250 zł

Mieszkanie jest dostępne do wynajęcia od 1 marca.

Nie czekaj, umów się na prezentację!

Rafał Balzasch
793 992 246
Tekton Property
51.08083
17.01397
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń