fbpx

Dom w otoczeniu zieleni i ciszy we Wrocławiu

Kłokoczycka
Cena:
910 000 zł
Opis nieruchomości
137,7 m2 DOM z piękną działką - idealne dla osób ceniących spokój i prywatność. Kłokoczyce / Psie Pole. Warto zobaczyć ...
Cena 910 000

Na sprzedaż duża działka (2690 m2) z wybudowanym w 2001 roku domem w cichej dzielnicy Kłokoczyce / Psie Pole. Nowi właściciele zaznają tam niebywałego spokoju.

Podział domu
 • kuchnia 
 • salon z wyjściem na taras
 • jadalnia
 • główna sypialnia z widokiem na główną część ogrodu
 • pokój dziecka
 • biuro
 • łazienka
 • pomieszczenie gospodarcze
 • garaż!
Dom wymaga jedynie odświeżenia. Istnieje możliwość zakupu większości mebli znajdujących się w domu. Z racji tego że dom jest parterowy poruszanie się po nim jest znacząco ułatwione. To na co warto zwrócić uwagę to widok na piękny ogród z każdego miejsca w domu.

Działka jest podzielona na część "ogrodową" i część "rekreacyjną". Istnieje możliwość dostosowania drugiej części działki pod boisk, basen lub kort tenisowy

Duży i szeroki podjazd pozwala na zaparkowanie wielu samochodów + oprócz garażu zamykanego jest również wiata, pod którą można parkować samochód.

Kwestie techniczne
Dom posiada piec dwufunkcyjny (drewno/węgiel i prąd). Zrobione jest również przyłącze do gazu. W najbliższym czasie będzie konieczność podłączenia kanalizacji. 

Lokalizacja
Wjazd na S8 znajduje się 10 minut samochodem od domu. Do Centrum Korona jedzie się około 7 miunut.
 • do jeziora jest 1,5 km
 • do Rynku 20 minut samochodem
Nie czekaj! Warto zobaczyć ten dom ...

Michał Weber
Tekton Property
51.15785
17.09723
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń