fbpx

Przestronne mieszkanie przy Metro Kabaty!

Aleja Komisji Edukacji Narodowej
Cena:
2 500 zł
Opis nieruchomości
Szukasz nieruchomości w okolicy metra? 

Zadbanego mieszkania w uczciwej cenie? 

To oferta skierowana do Ciebie! 

Przedstawiam lokal mieszkalny usytuowany na 2/6 piętrze w budynku z 2010 roku. 

Na powierzchni 60 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i przedpokój. 

Balkon ok. 8m2

Czynsz: 480 zł (dodatkowo płatny)

Kaucja: Wysokość jednomiesięcznego czynszu 

Meble? Aktualnie w mieszkaniu są meble poprzedniego lokatora, przy umowie na dłuższy termin właściciel proponuje przygotowanie nieruchomości dla nowego klienta :) 

Okolica: kawiarnie, sklepy, punkty usługowe, komunikacja miejska w tym metro pod samym nosem!

Zapraszam do kontaktu!52.13244
21.06575
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń