fbpx

Doskonała inwestycja dla singla lub pary

Konrada Guderskiego
Cena:
264 000 zł
Opis nieruchomości
Bardzo zadbane mieszkanie  w inwestycji " 2 Potoki "  na osiedlu "Rębowo" w Gdańsku Jasieniu. Doskonała inwestycja dla singla lub pary.

Dzielnica dobrze skomunikowana. Tuż przy osiedlu przystanek autobusowy (linie 115, 155, 156, N4). Bliski dojazd do obwodnicy oraz wyjazd na autostradę A1 czy dojazd do lotniska ułatwia komunikację samochodową z całym Trójmiastem . W pobliżu bogaty węzeł  infrastruktury handlowo - usługowej tj: Fashion House, Obi, sklep spożywczy - Carrefour, szkoła, przedszkole.

Osiedle charakteryzuje mała architektura z pięknymi terenami zielonymi, placami zabaw, miejscami do rekreacji również fizycznej.

Na powierzchnię  mieszkania o pow.36,90 m2  z jednostronną wystawą okien  (południowo  wschodnia strona) składa się :
-salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym /16,20 m2 +5,70m2/, z którego jest wyjście na duży balkon 
-sypialni z zbudowaną szafą typu"KOMANDOR" /7,20 m2/
-łazienka z kabiną prysznicową /4,10 m2/
-przedpokój  /3,60 m2/

Mieszkanie  bardzo zadbane, w pełni umeblowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt AGD.
Gotowe do zamieszkania , nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.
Niski czynsz administracyjny ok. 200 zł miesięcznie plus prąd według zużycia.

Wjazd na osiedle zabezpieczony został szlabanem, gdzie przed blokiem znajduje się przypisane do lokalu  naziemne miejsce parkingowe  w cenie mieszkania.

Budynek 3 piętrowy  bez windy z podjazdem dla osób nie pełnosprawnych dewelopera POLNORD . Wejście na klatkę zabezpieczone domofonem.
Zapraszam  serdecznie  na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.32449
18.55161
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń