fbpx

Wilanów, ciche 3 pokoje z ogródkiem, 3 m. post.

Aleja Rzeczypospolitej
Cena:
975 000 zł
Opis nieruchomości
APARTAMENT
Ciche mieszkanie trzy pokojowe znajduje się w apartamentowcu na parterze wewnątrz strzeżonego osiedla z recepcją, w prestiżowej części Wilanowa, w Miasteczku Wilanów.

Apartament składa się z:
- salonu 22,2 m2, z którego jest wyście na ogródek ok 76 m2
- widnej kuchni 11,2 m2 
- spiżarki 2,5 m2
- dwóch sypialni 12,3 m2, 14,6 m2
- łazienki 5,3 m2
- WC 1,9 m2
- garderoby 4,2 m2
- przedpokoju 14,1 m2 
- ogródek 76 m2

Apartament jest dwustronny. Salon z wyjściem na ogródek, kuchnia i sypialnia mają ekspozycję wschodnią a druga sypialnia ekspozycję zachodnią.

W apartamencie obecnie prowadzona jest cicha działalność gospodarcza.
Nowy właściciel urządzi się wg własnego gustu i potrzeb. 
Proszę traktować mieszkanie jak w stanie deweloperskim.
Przedstawiona wizualizacja stanowi propozycję urządzenia wnętrza.

Do apartamentu przynależą 3 miejsca postojowe na platformach w garażu podziemnym dodatkowo płatne 60 000 zł (łącznie za wszystkie trzy).

BUDYNEK
Nowoczesny apartamentowiec z windą i garażem podziemnym oraz całodobową ochroną i monitoringiem. Zadbane patio z placem zabaw.

LOKALIZACJA
Budynek położony jest w centrum miasteczka Wilanów. W okolicy znakomita infrastruktura, sklepy, restauracje, punkty usługowe, szkoły prywatne i państwowe, przedszkola, szkoły międzynarodowe, tereny rekreacyjne.

Zapraszam na prezentację.

52.16344
21.07075
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń