fbpx

Przestronne 72m Wawer Warszawa, wysokie 4,5m

Trakt Lubelski
Cena:
498 000 zł
Opis nieruchomości
Przestronne, ciche mieszkanie o powierzchni 72m z antresolą (ok. 90m powierzchnia eksploatacyjna). Zlokalizowane w dzielnicy Wawer Zerzeń, na drugim piętrze w 4-lokalowym, bezczynszowym domu. 
Niesamowite możliwości aranżacyjne dzięki wysokości lokalu do 4,5m.

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Prezentowane grafiki ukazują możliwości aranżacyjne.

Mieszkanie składa się z
  • pokoju 37m / wysoki do 4,5m (posiada 2 wejścia z hollu - możliwy podział)
  • pokój 16m / wysoki do 4,5m
  • kuchni
  • dwie łazienki
  • wc
  • holl ok. 6m
  • antresola ok. 8m / wysoka do 2m

Nieruchomość posiada dwa niezależne systemy elektryczne i kanalizacyjne co w połączeniu z unikalną konfiguracją daje możliwość bardzo łatwego podziału technicznego na dwa niezależne mieszkania z kominkami i sypialniami na półpiętrach.

Mieszkanie ma wszystkie istotne instancje indywidualnie ratyfikowane (prąd , gaz , ZW, CW, CO. światłowód). Dom spełnia wysokie wymagania energooszczędności co daje gwarancje niskich opłat za energię.
Zarządzany przez lokalną wspólnotę mieszkaniową.
 

Własna Księga Wieczysta
Miejsce parkingowe na terenie zamkniętym w cenie
Części wspólne: ogród, znajdujące się pod domem pomieszczenia gospodarcze oraz wózkownio-rowerownia.

Dom jest unikalnie położony:
50 m od Traktu Lubelskiego , w zaciszu nad strumieniem w otoczeniu zieleni i domów 300m do skrzyżowań Trakt Lubelski-Bronowska, Trakt Lubelski-Wąbrzeska jako dojazdów do Wału Miedzeszyńskiego

W promieniu 3 km. :
6 marketów, 3 szpitale, 3 kościoły, 5 szkół w tym 2 ponadpodstawowe, klub jachtowy, stacja kolei średnicowej, węzeł komunikacyjny Grochów oraz Płowiecka-Marsa, ścieżki rowerowe i spacerowe, tereny rekreacyjne, korty tenisowe, stadniny koni, itd.
• na wyniesieniu terenu (10m nad śr. poziom Wisły ),
• z widokiem na centrum Warszawy,
• w strefie unikalnego mikroklimatu (300m las),
• pomiędzy trzema strefami ochrony przyrody (Mazowiecki Park krajobrazowy, Zakole Wawerskie, obszar nadwiślański Natua 2000 Dolina Środkowej Wisły - obszar szczególnej ochrony ptaków),
• do 50m dwa przystanki autobusowe 5 linii (1 nocny).

52.20705
21.13086
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń