fbpx

Elegancki apartament przy Placu Zbawiciela

Aleja Armii Ludowej
Cena:
4 500 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem eleganckie mieszkanie znajdujące się na warszawskim śródmieściu przy Alei Armii Ludowej, blisko Placu Zbawiciela. Lokum usytuowane na 2. piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. 

Wysoki standard zapewniający komfort przyszłym najemcom. 3 pokoje o łącznej powierzchni około 57 m2. Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym (pełne wyposażenie AGD). Sypialnia z dużym dwuosobowym łóżkiem, dodatkowy pokój, łazienka z prysznicem. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane, przystosowane do wprowadzenia od momentu podpisania umowy najmu. Dodatkowo w cenie mieszkania jest piwnica. 

OPIS OKOLICY

Prestiżowa okolica, blisko Placu Zbawiciela. Dookoła liczne restauracje, bary, sklepy usługowe, sklepy spożywcze, miejsca rekreacji i kultury oraz wszystko co potrzebne do życia codziennego. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. Nieopodal metro Politechnika, liczne przystanki autobusowe.

KOSZTY
  1. Cena najmu - 4 500 pln
  2. Czynsz administracyjny - wliczony w czynsz miesięczny
  3. Media - comiesięcznie rozliczenie z zużycia prądu, wody, gazu
  4. Kaucja - jednomiesięczny czynsz
Zapraszam do kontaktu!
52.21774
21.01986
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń