fbpx

Wyjątkowy apartament z klimatyzacją w Orłowie

Świerkowa
Cena:
1 170 400 zł
Opis nieruchomości
Jeśli myśleliście o zamieszkaniu blisko morza w prestiżowej lokalizacji- świetnie trafiliście..
Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją  w Bryza Orłowska- prestiżowej lokalizacji Gdyni zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Inwestycja Orłowska Bryza to zespół pięciu budynków znanego dewelopera TARGO, w prestiżowej lokalizacji: 2 minuty do stacji SKM, Centrum Handlowego KLIF,5 minut do mola w Orłowie. W pobliżu przedszkola, szkoły, szpital, kościół itp.
Teren osiedla jest ogrodzony i objęty systemem monitoringu 24/7.

Pięknie zaaranżowany apartament po kapitalnym remoncie składa się z:
-salonu z wydzielonym aneksem kuchennym z wyspą,z którego jest wyjście na 7m balkon,
-sypialni,
-dużej łazienki z wanną i kabiną prysznicową;
-wygodnym hall.
Wystawa okien  dwustronna ( północno wschodnia). 
Do mieszkania przynależy  komórka lokatorska o pow.2,1m2 oraz miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 30 000 PLN.
Czynsz administracyjny 580zł latem/680 zimą plus opłaty licznikowe za zużycie prądu.
Zabudowa osiedla składa się z czterech trzypiętrowych kamienic (12 lokali) oraz jednego pięciopiętrowego budynku. Elewacja budynków wykonana z materiałów wysokiej jakości oraz ciekawie zaprojektowane części wspólne budynków (w tym wewnętrzny dziedziniec z altaną ogrodową).W podziemiu powstały pomieszczenia piwniczne oraz hala garażowa, do której zjeżdża się windą.

Zapraszam na prezentację wyjątkowego apartamentu w pięknym klimacie w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.


54.47827
18.54868
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń