fbpx

Nowoczesne mieszkanie w pięknej i cichej okolicy

Gedymina
Cena:
1 449 000 zł
Opis nieruchomości
Budynek zlokalizowany w spokojnej okolicy, idealnej dla rodziny z dziećmi. Salon jest otwarty na całe mieszkanie, gdzie wraz z aneksem kuchennym oraz kominkiem i drewnianą podłogą może stanowić ciepłe i jasne pomieszczenie, w którym będzie odbywało się wspólne życie całej rodziny. Dodatkowo panoramiczne okna świetnie oświetlają całe mieszkanie tworząc przytulną atmosferę w całym mieszkaniu.

Cały budynek został zbudowany w bardzo wysokim standardzie, a pełne światła pomieszczenia dają ogromne możliwości, aby zaaranżować je po swojemu.

LOKALIZACJA
W najbliższej przyszłości powstaje linia Metra, która według bieżących planów będzie znajdować się 300 metrów od mieszkania. Lokum zlokalizowane od 10 do 15 minut od Centrum. Bardzo duża ilość linii autobusowych w okolicy, a najbliższa linia znajduje się zaledwie 400 metrów od budynku. 

SYPIALNIE
Łącznie mogą znajdować się 3 sypialnie, a w razie budowy na antresoli nawet 4. Mieszkanie jest do własnej aranżacji, dzięki czemu nie trzeba burzyć żadnych ścian, wystarczy je dobudować według własnej pomysłu.

KUCHNIA
Kuchnia może być otwarta na salon łącząc się z największym i najlepiej oświetlonym pomieszczeniem lub być zorganizowana osobno w otwartym pomieszczeniu obok. 

TOALETY/ŁAZIENKI
Łącznie w mieszkaniu znajduje się jedna toaleta oraz jedna łazienka. 

KOMINEK W SALONIE
W mieszkaniu jest możliwość adaptacji kominku w salonie.

TARAS/OGRÓD ZIMOWY
Mieszkanie posiada prawie 90 m2 tarasu znajdującego się na szczycie budynku. Daje to ogromne możliwości do aranżacji zimowego ogrodu lub spokojnego miejsca, gdzie można spokojnie odpocząć z rodziną.

PARKING PODZIEMNY
Budynek posiada parking podziemny, a w nim dwa miejsca parkingowe dla lokatorów mieszkania znajdujące się obok siebie.

KOMÓRKA LOKATORSKA
Dodatkowo znajduje się komórka lokatorska w garażu. Jest ona oddzielona stalowymi wzmocnieniami od reszty garażu, nie jest osobnym pomieszczeniem.

DODATKOWE INFORMACJE
Mieszkanie jest już odebrane i stanowi część prywatnego osiedla. Dodatkowo wjazd na osiedle jest tylko z jednej strony, dzięki czemu nie ma szumu pochodzącego z ulic. Parking mieszkalny oraz komórka lokatorska jest obligatoryjnie dodatkowo płatna za 100 tys. zł. Antresola może zostać zabudowana co daje łącznie ponad 150 m2 powierzchni mieszkalnej. Budynek został wybudowany w 2019 roku.

52.23733
21.09338
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń