fbpx

Przytulna mieszkanie wraz z ogrodem

Kamykowa
Cena:
350 000 zł
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przytulne mieszkanie wraz z dużym ogrodem do zagospodarowania. Mieszkanie jest obecnie zamieszkane i będzie wolne od 1 lutego 2020 roku.

Nowe budownictwo, spokojna zielona okolica. Jeżeli cenisz ciszę i spokój to miejsce jest na pewno dla Ciebie. Niewątpliwe atutem mieszkania jest dużo ogród, który można swobodnie zagospodarować. Dojazd do centrum komunikacją miejską z tego miejsca jest  sprawny. Niedaleko autobusy, którymi można dojechać do metra, lub do tramwajów jadących z Bródna w stronę centrum.

Mieszkanie jest bezczynszowe. W mieszkaniu znajduje się kominek do wykorzystania, co dodaje fantastycznego klimatu. Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe przed budynkiem. Osiedle ma niską zabudowę, nie czuć natłoku dużego miasta.

Serdecznie zapraszam do oglądania.
52.3139
21.04311
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń