fbpx

Mieszkanie z podziałem na 3 mikro kawalerki

Morska
Cena:
630 000 zł
Opis nieruchomości
Zapraszam do prezentacji mieszkania w Gdyni ul. Morska blisko kolei pkp i skm Gdynia Główna. 
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,2m2 zostało podzielone na 3 mikro kawalerki.
Każda mikro kawalerka posiada osobny aneks kuchenny połączony w jedną całość z pokojem pełniącym funkcje sypialnianą i dzienną, łazienkę z wc. Dokładny rozkład pomieszczeń widoczny w rzucie w galerii zdjęć. 
Mieszkanie mieści się na ostatnim piętrze bez windy. 
Każda z mikro kawalerek posiada osobne wejście ze wspólnego holu.
Powierzchnię poszczególnych mikro kawalerek i ich podziału przedstawiony w rzucie jak i w opisie poniżej:
1 mikrokawalerka  o powierzchni 17,79m2+ łazienka o powierzchni 2,75 m2
2 mikro kawalerka o powierzchni 12,55m2 + łazienka 2,48 m2
3 mikrokawalerka o powierzchni 17,30 m2 + łazienka 2,34 m2
Hol łączna powierzchnia  4,94 m2
Mieszkanie jest doskonałym produktem inwestycyjnym zarówno pod wynajem krótkoterminowy jak i najem stały.
Przewidywany Roi 9-12% w zależności w jakim systemie będą wynajmowane poszczególne części nieruchomości.
Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość komunikacji miejskiej. 
Zapraszam na prezentację
W mieszkaniu trwają ostatnie prace wykończeniowe. Do końca tygodnia planowane zakończenie remontu , które polega na umeblowaniu.

54.52492
18.51376
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń