Opole

Zobacz nasze oferty w Opolu

ADRES BIURA

Gen. Tadeusza Kościuszki 1, lok. 1C, 45-062 Opole
pon-pt: 9:00 – 17:00
Zobacz
na mapie

Agenci Opole

WYBIERZ AGENTA OBSŁUGUJĄCEGO DZIELNICE:
Wybierz z listy
Opole
Opole
Przemysław Borkowski
Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
530 445 991
OFERTY DORADCY
Opole
Jan Piotrowski
Junior Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
537 022 771
OFERTY DORADCY
Opole
Tomasz Krzyśko
Junior Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
533 085 390
OFERTY DORADCY

Klienci o nas

AUTOR/KA OPINII
Andrzej B.
5/5
19/02/2024

Polecam współpracę z Panią Anną Walą. Cierpliwa, pracowita i miłą w kontakcie osoba. Profesjonalizm i skuteczność działania skutkuje zawarciem transakcji na bardzo dobrych warunkach.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kamila i Mateusz
5/5
03/11/2023

Witam. Na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować za profesjonalna opiekę nad procesem zakupu nieruchomosci, pomocą w udzieleniu kredytu oraz ponad przeciętna dyspozycyjnością.
Ofertę obsługiwała pani Ania Wala z oddziału Opole, na każdym etapie dokładnie tłumaczyła nam procedury zakupu oraz stałe informowała o kolejnych etapach.
Pan Oskar Bucoń wykazał się niebywałą dyspozycyjnością i profesjonalizmem pomagając nam od A do Z w obszernej dokumentacji związanej z wnioskowaniem o kredyt. Pomimo, że mieszkamy w miastach na dwóch krańcach Polski pan Oskar przyjechał do biura w Opolu tylko po to, aby pomóc nam przyspieszyć sprawę z dokumentami. Z takim zaangażowaniem i opieka wobec klienta nie mieliśmy jeszcze okazji się spotkać.
Bardzo nam miło, iż udało nam się nawiązać współpracę z tak empatycznymi i profesjonalnymi osobami, była to nasza pierwsza i miejmy nadzieje, że nie ostatnia transakcja z biurem Tekton!
Raz jeszcze dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszych transakcjach 😉
Kamila i Mateusz

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Wojciech M.
5/5
16/10/2023

Gorąco polecam. Współpraca z Panią Anną Walą to czysta przyjemność. Rzetelna, bardzo miła i super zorganizowana osoba. Jeszcze raz gorąco polecam.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Kuba K.
5/5
19/08/2023

Śmiało mogę polecić z całego serduszka! Przy zakupie pierwszego mieszkania byłem przerażony cała papierologią, która się z tym wiąże. Biuro Tekton Property bardzo rzeczowy i rzetelnie podchodzi do sprawy, a kiedy dla mnie było coś niezrozumiałe z dużą cierpliwością tłumaczono mi wszystko krok po kroku 🙂 Gorąco polecam!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Anastazja B.
5/5
31/07/2023

Bardzo polecam współpracę z Panem Oskarem Stefańskim z firmy Tekton Property. Mieszkanie sprzedawałam na odległość co bez pomocy pana Oskara byłoby niemożliwe. Pan Oskar zrobił zdjęcia mieszkania i wielokrotnie prezentował je potencjalnym klientom, dogadując się przy tym każdorazowo z lokatorką wynajmującą w tamtym czasie mieszkanie; bardzo nam pomógł przy organizacji i odbiorze dokumentów; przez cały czas był dostępny i bardzo uprzejmy w kwestii wszelkich pytań i pojawiających się z mojej strony komplikacji.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Daromiła K.
5/5
31/07/2023

Współpraca z biurem na 5, ploecam z całego serca Pani Anna Wala ,profesjonalna, zaangażowana, bardzo pomocna, zawsze miła i uśmiechnięta. O każdej porze dla klienta.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Elżbieta M.
5/5
20/07/2023

Fantastyczna i szybka współpraca z panią Anią Walą. Pani Ania zawsze dyspozycyjna, miła, chętna do współpracy.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Katarzyna D.
5/5
02/06/2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tekton Property. Bardzo polecamy Panią Annę Wala- Pośredniczkę z biura w Opolu. Pomogła nam w bardzo trudnej sytuacji związanej ze sprzedażą mieszkania. Pani Ania jest specem od spraw niemożliwych. Pomogła w bardzo krótkim czasie zażegnać wieloletni konflikt rodzinny poprzez sprzedaż nieruchomości. Przy tym okazała bardzo duże wsparcie, wyrozumiałość oraz z serdecznością i uśmiechem zawsze służyła pomocą oraz profesjonalną radą. Bardzo polecamy Panią Anie i jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i pomoc!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Magdalena S.
5/5
25/02/2023

Gorąco polecam firmę i Panią Annę Wala z Opola. Pomagała nam na każdym etapie kupna domu. Mogliśmy na Panią Annę i jej pomoc liczyć o każdej porze dnia i nocy. Bez niej to by się nie udało. Szczerze polecam.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Barbara K.
5/5
31/10/2022
Bardzo dziękuję za miłą i profesjonalną współpracę z Panią Anną Wala. Na każdym etapie zakupu nieruchomości czułam duże wsparcie, pomoc oraz zaangażowanie Pani Anny.
Kupowane przez mnie mieszkanie zostało starannie sprawdzone pod kątem prawnym, otrzymałam komplet dokumentów oraz wszystkie potrzebne mi informacje.
Kontakt z Panią Anną jest bardzo dobry. Mam nadzieję na dalszą owocną współpracę. Zdecydowanie Pani Anna Wala to pośrednik nieruchomości godny polecenia.
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Tymek
5/5
20/10/2022

Bardzo miła obsługa. Szybka pomoc. Pani Ania bardzo sympatyczna i pomocna.

Zobacz więcej