Poznań
Maria Martini Kalińska
Team Leader, Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
537 176 136
OPINIE (12)
Specjalizuję się w dzielnicach:
Poznań
Grunwald Północ
Poznań
Grunwald Południe
Poznań
Jana III Sobieskiego i Marysieńki
Poznań
Naramowice
Poznań
Piątkowo
Poznań
Św. Łazarz
Poznań
Umultowo

Pełna energii, entuzjazmu i zawsze profesjonalna. Pasjonuje się rynkiem nieruchomości i inwestycjami od lat. Dzięki swojej kreatywności znajduje rozwiązania każdego problemu. Zadowolenie klienta jest dla niej zawsze priorytetem.

Pobierz moją wizytówkę

REKOMENDACJE

AUTOR/KA OPINII
Lidia M.
5/5
26/06/2023

Polecam współpracę z Panią Marią Martini – Kalińską! Profesjonalistka w każdym calu, w pełni zaangażowana w powierzone zadanie, a do tego ten cudowny i niezwykle pomocny home staging w jej wydaniu – to wszystko sprawiło, że oferta trafiła w gusta wielu potencjalnych kupców.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Witold G.
5/5
08/05/2023

Dziękuję Pani Marii Martini Kalińskiej z Poznania za profesjonalizm i pomoc na każdym etapie procesu. Szczerze polecam!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Entreprise A.
5/5
15/05/2023

Polecam szczerze współpracę z panią Maria Kalinska – Martini z poznańskiego oddziału firmy Tekton Capital . Zarówno profesjonalne podejście do transakcji jak i wysoka kultura osobista pani Marii doprowadziły do szybkiego i skutecznego sfinalizowania transakcji w atmosferze całkowitego zaufania podejmowanych decyzji . Pełne zaangażowanie oraz regularne informowanie o sytuacji przy pełnym respektowaniu naszych oczekiwań są najlepszym argumentem do wystawienia 5 gwiazdek za skuteczne działania pani Marii Kalinskiej -Martini. Pozdrawiam Tomasz Roszak.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Mateusz Ś.
5/5
30/01/2023

Serdecznie polecam Panią Marię Martini-Kalińską. Wysoka kultura osobista i profesjonalizm.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Sara N.
5/5
26/01/2023

Bardzo dziękuję Pani Marii Martini za pomoc. Była z nami na każdym etapie zakupu mieszkania. Bardzo pomocna i zawsze przygotowana. Dzięki temu wszystkie procerdury poszły łatwo i bez stresu. Serdecznie polecam!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Rafał W.
5/5
19/01/2023

Pani Maria Martini-Kalinska która pomagała nam w sprzedaży mieszkania była profesjonalna, BARDZO pomocna i zaangażowana. Z czystym sercem polecam!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Bartek W.
5/5
14/10/2022

Pani Maria Martini Kalińska jest profesjonalistką na każdym etapie współpracy. Wyróżnia się dużym zaangażowaniem, jest zawsze otwarta na pomysły, a do tego potrafi po ludzku wytłumaczyć każdą wątpliwość. Polecam!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Wojciech W.
5/5
14/10/2022

Chciałbym podziękować Pani Marii Martini-Kalińskiej za profesjonalne prowadzenie sprzedaży naszego mieszkania w Poznaniu . Działania Pani Martini-Kalińskiej w 100 % odpowiadały moim oczekiwaniom . Dla wszystkich osób mieszkających na stale za granica i posiadających nieruchomości na sprzedaż w Polsce mogę tylko polecić Panią Martini-Kalińską jako maklera nieruchomości . Mimo znanych trudności na rynku nieruchomości w Polsce wszystko odbyło się sprawnie i profesjonalnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję . Wojciech Wielgomas

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Anna F.
5/5
01/07/2022
Świetna sprawna obsługa przez Panią Marie Martini.
Polecamy!
Bardzo dziękujemy – profesjonalizm w najwyższej formie i klasie!
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Hanna K.
5/5
15/12/2021

Firma Tekton – godna polecenia na czele z panią Marią Martini Kalińską, która swoją wiedzą , rzetelnością , punktualnością i urokiem osobistym pomogła bezstresowo i szybko sprzedać mieszkanie. Była dostępna o każdej porze. Z panią Marią transakcja była spokojna i bezpieczna. Dziękuję!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Wojtek K.
5/5
26/08/2021
Obsługa Tekton Capital Poznań na najwyższym poziomie od początku do końca transakcji . Szczególne słowa uznania dla pani Marii Martini za profesjonalne podejście i okazaną pomoc w całym procesie kupna mieszkania . Wszystko szybko i sprawnie , natychmiastowe reakcje na potrzeby i elastyczne podejście do organizacji transakcji , pomimo dużej odległości – większość spraw udało się załatwić przez telefon i mailem. W wyrazami szacunku .Wojciech\Kondrat
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Radek Sz.
5/5
27/05/2021

Best Property agancy. Full professionalism. 100% of involvement. Maria Martini will sale your property quickly, efficiently and successfully. Well recommended.

Zobacz więcej