Gdańsk
Bartłomiej Szarżanowicz
Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
535 674 843
OPINIE (16)
OFERTY DORADCY
Specjalizuję się w dzielnicach:
Gdynia
Chwarzno-Wiczlino
Gdynia
Cisowa
Gdynia
Dąbrowa
Gdynia
Działki Leśne
Gdańsk
Wyspa Sobieszewska
Pobierz moją wizytówkę

Oferty:

Nowa oferta
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Janki Bryla
90.10 m²
4 Pokoje
1 249 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Władysława Kańskiego
113.00 m²
5 Pokoje
1 749 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Sopot, Dolny, Jana Jerzego Haffnera
86.52 m²
3 Pokoje
1 849 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, gen. Mariusza Zaruskiego
65.00 m²
3 Pokoje
799 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, św. Faustyny
61.00 m²
3 Pokoje
770 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Sopot, Dolny, Bohaterów Monte Cassino
48.30 m²
2 Pokoje
289 999
Zobacz więcej
Nowa oferta
Sopot, Dolny, Bohaterów Monte Cassino
48.30 m²
2 Pokoje
1 248 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdańsk, Śródmieście, Chmielna
35.15 m²
1 Pokój
759 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Merkurego
325.00 m²
10 Pokoje
1 599 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Stanisława Filipkowskiego
66.20 m²
3 Pokoje
799 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdynia, Wiczlino, Gradowa
1631.00 m²
1 430 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdynia, Wielki Kack, Bieszczadzka
115.40 m²
5 Pokoje
832 400
Zobacz więcej
Nowa oferta
Mrzeżyno, , Wojska Polskiego
70.20 m²
3 Pokoje
896 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Janki Bryla
93.31 m²
4 Pokoje
1 289 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Onufrego Zagłoby
224.10 m²
7 Pokoje
1 999 999
Zobacz więcej
Zobacz Wszystkie

REKOMENDACJE

AUTOR/KA OPINII
Andreas
5/5
16/05/2024

Pan Bartłomiej Szarżanowicz to rzetelny i profesjonalny pośrednik, pomógł nie tylko znaleźć dobrą ofertę sprzedaży naszego mieszkania a również wspieral nas przez caly czas sprzedaży. Zdecydowanie polecam z całego serca.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Mateusz K.
5/5
03/05/2024

Współpraca z panem Bartłomiejem Szarżanowiczem na najwyższym poziomie. Pomógł w zakupie nieruchomości, a transakcja utrudniona ze względu na właściciela tej nieruchomości. Mimo trudności udało się sfinalizować zakup.Polecamy również pana Oskara, bardzo profesjonalna obsługa przy kredycie. Z czystym sumieniem możemy polecić Tekton Property. Mateusz i Monika

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Anna K.
5/5
01/05/2024

Poszukując mieszkania w Trójmieście mieliśmy kontakt z wieloma pośrednikami. Na tej podstawie stwierdzamy, że kontakt z Panem Bartłomiejem Szarżanowiczem, reprezentującym biuro nieruchomości Tekton Property, był strzałem w dziesiątkę. Duże zaangażowanie, fachowość, rozeznanie rynku nieruchomości, kontaktowość, dyspozycyjność sprawiła, że współpraca z Panem Bartłomiejem była świetna. Transakcja zakupu mieszkania przebiegła więc szybko i sprawnie. Krótko ujmując: profesjonalizm i kompetencja! Gdybyśmy w przyszłości potrzebowali pośrednika z zakresu obrotu nieruchomości, na pewno pierwszym wyborem będzie Pan Bartłomiej Szarżanowicz, także innym zainteresowanym szczerze polecamy tego Pana. Życzymy Panu wielu sukcesów i serdecznie pozdrawiamy. Anna i Eugeniusz K.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Wedel Wedlowy
5/5
30/01/2024

Pan Bartłomiej prowadził moje pierwsze mieszkanie. Polecam ✌?

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Konrad
5/5
30/01/2024

Polecam, Pan Bartłomiej bardzo mi ułatwił procedurę

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Patrycja K.
5/5
16/12/2023

Moje mieszkanie chciałam sprzedać sama. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do wszystkich biur nieruchomości z uwagi na swoje wcześniejsze doświadczenia, nachalność agentów oraz wysokość prowizji. Co zadecydowało, że zdecydowałam się na współpracę z Panem Bartłomiejem Szarżanowiczem z Tekton Property? Kultura osobista podczas każdej rozmowy, przejrzysta umowa, odpowiedź na moje pytania i wątpliwości o każdej porze, także w weekend, doskonała znajomość wszystkich zalet i wad dzielnicy, ogromna baza poszukujących nieruchomości klientów. Doświadczenie Pana Bartłomieja w odpowiednim dobieraniu nieruchomości do potrzeb klienta sprawiło, że sprzedaż nastąpiła w ekspresowym tempie (dwa dni, pierwsi oglądający). Wolałam żeby Pan Bartłomiej sam pokazywał mieszkanie oraz negocjował cenę z nabywcami. Opłaciło się – kwota uzyskana za mieszkanie nawet odrobinę wyższa niż się spodziewałam. Gdybym jeszcze kiedykolwiek sprzedawała jakąkolwiek nieruchomość – tylko przy współpracy z Panem Bartłomiejem!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
barbara k.
5/5
22/09/2023

Polecam współpracę z panem Bartłomiejem Szarżanowiczem. Pan Bartłomiej bezbłędnie ocenił potencjał mieszkania i bardzo szybko skojarzył z potrzebami nabywcy. Podczas spotkań widać pełen profesjonalizm i przygotowanie. Pan Bartłomiej szybko odpowiadał na wszystkie nasze wątpliwości a kontakt z nim był możliwy wszystkimi dostępnymi kanałami. Sama transakcja również przebiegła szybko i sprawnie dla obu stron. Mając wcześniejsze doświadczenie z innym biurem, gdzie byliśmy potraktowani szablonowo i po prostu „wrzuceni” w worek z innymi ofertami ta współpraca i indywidualne podejście były dla nas miłym zaskoczeniem.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Alfreda i Sławomir K.
5/5
02/06/2023

Pan Bartłomiej Szarżanowicz reprezentujący firmę tekton capital gdansk ,to najwyższej klasy reprezentant w/w firmy . Od pierwszego spotkania, można zauważyć bardzo duże zaangażowanie w podejściu do tematu sprzedaży mieszkania. Szczegółowe pytania na temat lokalu ,rzetelny opis mieszkania ,no i profesjonalny sprzęt fotograficzny . Wyjaśnił nam ,jakie mankamenty posiada nasze mieszkanie ,oraz zalety ,które pomogą nam ,je sprzedać . Przybliżył nam ,okres w którym mieszkanie da się sprzedać i okazało się , że prognoza o dziwo była w 90 % trafna . Byliśmy ,nie co sceptycznie nastawieni , co do szybkiego zbycia mieszkania /kredyty bankowe dla kupujących itp, /.W kresie oczekiwania p. Bartłomiej , co 2 tygodnie przesyłał raport , na temat liczby osób zainteresowanych ,oraz zaangażowania jego i firmy oferowaniu naszego lokalu na rynku . Jakie było nasze zdziwienie, że po trzech miesiącach ,znalazł się poważny nabywca naszego mieszkania , a po czterech /decyzje banku/ sfinalizowaliśmy transakcje transakcje .Reasumując . P. Bartłomiej Szarżanowicz , w każdym calu profesjonalista i fachowiec w branży obrotu nieruchomościami . Możemy w 100 % polecić jego usługi

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Katarzyna R.
5/5
29/04/2023

Polecam serdecznie pana Bartłomieja, który zaopiekował się moim mieszkaniem na sprzedaż . Oferta na wyłączność okazała się strzałem w dziesiątkę, przekazałam klucze i o nic nie musiałam się martwić . Szczególnie doceniam informacje na bieżąco , szybki kontakt i opiekę podczas formalności związanych ze sprzedażą.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Katarzyna K.
5/5
14/02/2023

Miałam przyjemność być obsługiwana przez biuro Tekton , sprzedając mieszkanie. Osoba, która mnie obsługiwała z ramienia biura – Pan Bartłomiej Szarżanowicz, naprawdę wie jak sprzedać temat zarówno kupującemu jak i sprzedającemu 😉 Mając trochę doświadczenia z agencjami pośrednictwa w sprzedaży – to doświadczenie należy do wyjątkowo dobrych. Pan Bartłomiej jest osoba niesamowicie zaangażowana w swoja prace i umiejętnie wykorzystuje i przekazuje wiedze jaka posiada na temat rynku nieruchomości. Był jedyna osoba w takiej współpracy jaka spotkałam, który był w stanie mnie przegadać jeśli chodzi zalety sprzedawanej nieruchomości 😉 Współpraca była mila i owocna i na profesjonalnym poziomie. Również pierwszy raz w takiej współpracy zdecydowałam się na przekazanie kluczy od nieruchomości (nieruchomość w stanie deweloperskim) i nie jeździłam na spotkania z potencjalnymi kupującymi – ponieważ byłam przekonana ze Pan Bartłomiej w trakcie prezentacji mieszkania zrobi to tak dobrze jakby to było jego mieszkanie i jakby to on chciał je sprzedać – to jest wyjątkowa umiejętność w takim zawodzie, pasja i zaangażowanie na każdym etapie współpracy – cecha również wyjątkowa w dzisiejszych czasach. Polecam wszystkim tym którzy kupują i tym którzy sprzedają – u Pana Bartłomieja warto zapłacić prowizje – która nie należy do najniższych na rynku 😉 Po zakończeniu transakcji nie miałam wrażenia ze zapłaciłam za portal ogłoszeniowy (tak działa większość agencji) wiedziałam za co place – za wykonana w pełni profesjonalnie usługę. Acha i jeszcze jedno – bardzo ważne – nie byłam namawiana na obniżenie ceny – jak to robi większość agencji – dla nich liczy się sztuka sprzedana, ilość – a nie jakość. Ustaliłam moja cenę i otrzymałam to co oczekiwałam.

AUTOR/KA OPINII
Piotr
5/5
04/01/2023

Serdeczne podziękowania dla Pana Bartłomieja, który wykazał się dużym profesjonalizmem, kulturą osobistą oraz skutecznością w sprzedaży nieruchomości.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Joanna H.
5/5
07/01/2023

Serdeczne podziękowania dla Pana Bartłomieja Szarżanowicza, który wykazał się dużą skutecznością, kulturą osobistą oraz profesjonalizmem w sprzedaży nieruchomości.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Paweł D.
5/5
22/12/2022

Dziękujemy za pomoc w nabyciu nieruchomości. Szczególnie serdecznie dziękujemy Panu Bartłomiejowi Szarżanowiczowi za profesjonalne przekazanie szczegółowych informacji dotyczącej tej nieruchomości dzięki której ją nabyliśmy serdecznie pozdrawiamy.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Mariusz S.
5/5
29/11/2022

Bardzo dziękuję za miłą współpracę z panem Bartłomiejem Szarżarzanowiczem.
Serdecznie wszystkim polecamy.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Tomasz
5/5
23/09/2022

Szybko i sprawnie. Dobra komunikacja. Pan Bartłomiej działa profesjonalnie.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Раиса Ш.
5/5
31/05/2022

I am completely satisfied with the service Tekton Capital has provided, everything was great! I would like to point out some important things I achieved from Tekton Capital: – Security (meaning we have the apartment and we don’t get deceived) -Distance cooperation (with their help we’ve rented the apartment even without coming to the city). Also, which is very important: the apartment is great. Huge thanks to this awesome team, represented by Bartłomiej Szarżanowicz.

Zobacz więcej