Poznań
Agnieszka Och-Oleksy
Junior Property Advisor
NAPISZ DO MNIE
793 992 252
OPINIE (3)
Specjalizuję się w dzielnicach:
Poznań
Jeżyce
Poznań
Naramowice
Poznań
Nowe Winogrady Północ
Poznań
Nowe Winogrady Południe
Poznań
Nowe Winogrady Wschód
Poznań
Piątkowo
Pobierz moją wizytówkę

REKOMENDACJE

AUTOR/KA OPINII
Dawid M.
5/5
07/04/2024

Jako Dom Marzeń, mieliśmy szczęście współpracować z wieloma profesjonalistami, ale pani Agnieszka OCH z Tekton Prosperity zasługuje na szczególne wyróżnienie. Jej niezwykła wiedza, skuteczność i zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że jest nie tylko ekspertem w swojej dziedzinie, ale prawdziwym partnerem w procesie sprzedaży i najmu nieruchomości. Pani Agnieszka charakteryzuje się niesamowitą dbałością o detale i potrzeby klienta, co w połączeniu z jej umiejętnością budowania relacji, sprawia, że każda transakcja przebiega płynnie i efektywnie. Jej profesjonalizm i empatia przekładają się na satysfakcję i zaufanie klientów, którzy bez wyjątku chwalą jej pracę. Punktualność, ciągły uśmiech i pozytywne nastawienie pani Agnieszki dodają energii i optymizmu do każdego etapu współpracy. Jej umiejętność prowadzenia klientów przez zawiłości procesu zakupu, sprzedaży czy najmu nieruchomości jest bezcenna. Dzięki pani Agnieszce, każda strona transakcji czuje się wysłuchana, zrozumiana i doceniona. W imieniu Domu Marzeń pragniemy wyrazić głębokie uznanie dla pani Agnieszki OCH za jej wybitne umiejętności, profesjonalizm i poświęcenie. Jej praca stanowi wzór do naśladowania w branży nieruchomości i z całą pewnością jest kluczowym elementem sukcesu Tekton Prosperity. Z całego serca polecamy panią Agnieszkę jako niezawodnego i zaangażowanego specjalistę, z którym warto nawiązać współpracę.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Agata D.
5/5
28/03/2024

Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką Och-Oleksy. Bardzo kompetentna, rzetelna i elokwentna osoba, z pełnym zaangażowaniem opiekuje się zarówno sprzedającymi jak i kupującymi. Do tego zawsze dyspozycyjna i emanująca pozytywną energią 🙂

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Renata S.
5/5
29/02/2024

Pani Agnieszka Och-Oleksy, byla dla nas nieoceniona pomoca na kazdym etapie sprzedazy mieszkania. Dzieki ogromnemu zaangazowaniu Pani Agnieszki wszystko przebieglo sprawnie i szybko. Wysoka kultura osobista. Dyspozycyjnosc i doractwo. Zaufanie i pozytywna energia . Profesjonalna wspołpraca godna polecenia. Dziekujemy za wszystko.

Zobacz więcej